فهرست
یورش کریم به آقای گلی:انصاری فرد به دنبال رتبه اول
یورش کریم به آقای گلی:انصاری فرد به دنبال رتبه اول

یورش کریم به آقای گلی:انصاری فرد به دنبال رتبه اول

آی‌اسپورت‌ ـ در حالی که به نظر می‌ رسد جنگ قهرمانی در لیگ برتر بین 4 تیم اصلی مدعی قهرمانی روز پرهیجانی را برای لیگ برتر رقم بزند. لیگ برتر رقابت های جذاب و تماشایی دیگری را هم خواهد داشت.

یکی از جذاب ترین نبردهای حاشیه ای در بین آقای گل های لیگ برتر اتفاق می‌ افتد جایی که رضا عنایتی 13 گل بالاتر از کریم انصاری فرد و مهرداد بایرامی به دنبال حفظ آقای گلی است. این بازیکن باتجربه مشهدی که سابقه بازی در مس کرمان را هم دارد و اتفاقا در کرمان همواره چالش هایی را با تماشاگران و شرایط کلی این تیم داشته است در حساس ترین روز کرمانی ها مقابل مدافعان نه چندان مطمئن این تیم قرار خواهد گرفت. عنایتی که سابقه بازی های خوب در ورزشگاه باهنر را دارد فردا هم به امید درخشش وارد زمین خواهد شد.

این در حالی است که کریم انصاری فرد در بازی تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان که قاعدتا فضای خیلی حساسی ندارد باید رو در روی سهراب بختیاری زاده و سایر مدافعان، مدافعانی که او در بازی رفت با استفاده از پاس های فوق العاده علی کریمی دو بار از سدشان گذشت تا شیرین ترین برد تراکتور در لیگ برتر به دست بیاید. کریم انصاری فرد 12 گل است و اگر عنایتی فردا گل نزند می‌ تواند جای او را در صدرجدول گلزنان بگیرد.

مدعی دیگر کفش طلا هم مهرداد بایرامی است که با 12 گل شانه به شانه کریم انصاری فرد پیش آمده و فردا در بازی سخت مقابل نفت تهران به دنبال گلزنی است. او برای این کار باید از سد مدافعان جوان و سختکوش نفت تهران بگذرد. بازیکنانی که در مسابقات مختلف لیگ مقابل همه مهاجمان خودی نشان داده اند.
به هر حال گلزن ها همیشه کارشان سخت است، فکر می‌ کنید فردا کدامیک از ستاره ها صدرنشین گلزنان لیگ برتر باشند.

     
آی اسپورت
2014-04-05 18:02:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر