فهرست
آگسبورگ 1-0 بایرن مونیخ؛ پایان رکورد شکست ناپذیری بایرن
آگسبورگ 1-0 بایرن مونیخ؛ پایان رکورد شکست ناپذیری بایرن

آگسبورگ 1-0 بایرن مونیخ؛ پایان رکورد شکست ناپذیری بایرن

آی اسپورت- بایرن مونیخ قهرمان زودهنگام بوندس لیگا در هفته ی 29ام از ساعت 18 به وقت تهران میهمان دیگر تیم ایالت باواریا، آگسبورگ بود. دربی باواریا در حالی با یک گل به سود آگسبورگ به پایان رسید که بایرنی ها در 53 بازی گذشته ی خود در لیگ باختی را تجربه نکرده بودند.

FC Augsburg 0-1 FC Bayern München

ترکیب دو تیم:

FC Augsburg آگسبورگ: ماروین هیتز- براکر- هو هانگ- اوستروزوئیک- پاوئل ورهائق- دنیل بایر- هلیل آلتینتاپ- رافائل هولزهاویزر- دومینیک کوهر- الکساندر اسوین- ساشا مولدرس

FC Bayern Münchenبایرن مونیخ: نویر- میچل وایزر- دنیل فن بویتن- خاوی مارتینز- یالی سلاحی- تونی کروس- باستین شواین اشتایگر- کلودیو پیزارو- پیر امریک هویبرگ- ژردان شکیری- ماندژوکیچ

شرح بازی: 

بایرن مونیخ پس از اینکه قهرمانی خود در لیگ را مسجل کرده بود با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه به مصاف آگسبورگ رفت همانطور که پپ در کنفرانس خبری این دیدار نیز گفته بود آن ها بازی مقابل منچستر یونایتد را بسیار جدی تر از این دیدار ارزیابی کرده بودند به همین دلیل در ترکیب ابتدایی بایرن خبری از رافینا، لام، آلابا، ریبری و روبن دیده نمی شد.

در مقابل آگشبورگ که از امتیاز میزبانی سود می برد از همان ابتدا بازی را برای برد شروع کرد آن ها چندین موقعیت برای گلزنی در نیمه نخست خلق کردند تا نهایت ساشا مولدرس تک مهاجمشان روی پاس زیبای دنیل بایر در دقیقه 31 گل نخست و پیروزی بخش آن ها وارد دروازه ی نویر کنند.

در ادامه تیم میزبان به میدان داری پرداخت و تعویض های گواردیولا نیز در نیمه دوم نتوانست بایرن را به بازی برگرداند تا نهایتا رکورد شکست ناپذیری آن ها روی 53 ثابت شود و بایرن نیز اولین شکست خود در این فصل را در مقابل تیم همشهری دریافت کند.

گل:

31" گل برا آگسبورگ ساشا مولدرس دروازه نویر را باز می کنه

تعویض ها:

 46" ژردان شکیری جای خودش را به ماریو گوتسه داد

51" دیوید آلابا به جای یلی سلاح وارد زمین شد

54" رانی فیلپ به جای رافائل هولزهاوزر وارد زمین شد

63"توماس مولر جایگزین کلودیو پیزارو شد

76" دومینیک رینهارت به جای زئونگ هو هانگ وارد زمین شد

83" ساشا مولدرس گلزن آگسبورگ جای خود را به رائول بوبادیا داد

کارت زرد:

58" کارت زرد برای هو هانگ مدافع آگسبورگ

64" کارت زرد برای ماتیاس اوسترزولک

 82" کارت زرد برای دنیل فن بویتن

 84" کارت زرد برای میچل وایزر

85" کارت زرد برای براکر

     
آی اسپورت
2014-04-05 21:42:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر