فهرست
خوراکی که هواداران ملوان و پرسپولیس به رسانه‌های عربی دادند
خوراکی که هواداران ملوان و پرسپولیس به رسانه‌های عربی دادند

خوراکی که هواداران ملوان و پرسپولیس به رسانه‌های عربی دادند

آی اسپورت - دیروز در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و پنجم لیگ ایران ملوان در انزلی از پرسپولیس پذیرایی کرد. این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک دنبال می‌شد و همه چیز آرام پیش می‌رفت اما بعد از گلی که کمال الدین کامیابی‌نیا به ثمر رساند و جنجال و حاشیه‌های که مازیار زارع کاپیتان ملوان در میدان داشت به یکباره فضای ورزشگاه به هم ریخت و پیش بینی هم می‌شد که بعد از بازی هواداران دو تیم با هم درگیر شوند؛ به ویژه هواداران ملوان که بسیار خشمگین بودند.
بعد از بازی هواداران دو تیم با هم درگیر شدند و صحنه‌های زشتی را رقم زدند که در رسانه‌های عربی منطقه بازتاب زیادی داشت تا جایی که که سایت مصری eremnews خبر اصلی خود را به عکس‌های درگیری بازی ملوان با پرسپولیس اختصاص داد و اینگونه تیتر زد «درگیرهای خونین بین تماشاگران ایرانی.»
بدون شک چنین حرکاتی به ضرر فوتبال ایران است به ویژه در شرایطی که سعودی‌ها به شدت به دنبال کوچکترین بهانه‌ای هستند که تا نشان دهند فوتبال در ایران ناامن است و ورزش ایران توان میزبانی ندارد.
شاید برخی‌ها بر این باور باشند که چنین درگیرهای خیلی زود از اذهان پاک می‌شود اما به هیچ وجه اینگونه نیست و کنفدراسیون فوتبال آسیا با جدیت زیادی این مسائل را پیگیری می‌کند و حکم اخیر آنها هم نشان داد که به دنبال بهانه هستند تا فوتبال ایران را جریمه کنند.
 
منبع: ایسنا
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-10 09:40:21
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۲۲
بی فرهنگی پرسپولبسی ها اظهر من الشمسه
sina
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱
Ino be anzalichiha begin
فرشاد33
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۲۲
پس پرسپولیس3بازی بدون تماشاگر.داستان پرسپولیس شده حکایت ایران بین کشورای عربی وکنفدارسیون اسیاکه اوناهمه باایران دشمنی دارن اینجام همه باپرسپولیس دشمنی دارن فکرکنین این کاراروطرفدارای پرسپولیس میکردن ازنماینده مجلس تامنشی دفترفدراسیون صداشون درمیومدکه پرسپولیس بایدمحروم بشه.
a
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۵۲
هرجا نشان از پرسپولیس دیدید، بی فرهنگی و بهانه دست عرب ها دادن به وضوح دیده می شود.
این لنگارو باید فرستاد دسته 1 تا ابرومون نرفته
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
بی جنبگی ملوانی ها چه ربطی به پرسپولیس داره. بعدم در کل دنیا این اتفاقات طبیعیه حالا اینجا پیازداغشو زیاد میکنن چرا؟! چون هدف زدن پرسپولیسه حالا چه به بهونه عربها چه به بهونه خودی ها. تأسف
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۳۵
این پرسوپلیسها فقط کارشون تو عربستان خریدار داره فهد طرفدار پرسپولیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر