فهرست
پاتوسی: در استقلال افراد دورو وجود دارند!
پاتوسی: در استقلال افراد دورو وجود دارند!

پاتوسی: در استقلال افراد دورو وجود دارند!

آی اسپورت - مسئولان استقلال بارها تأکید کرده بودند که آیاندا پاتوسی هافبک آفریقای جنوبی این تیم یک سال دیگر قرارداد دارد و فصل آینده در استقلال می‌ماند. امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که بارها چنین وعده‌ای را به هواداران داده بود، دو شب پیش پس از پایان جلسه هئیت مدیره استقلال در جمع خبرنگاران گفت: «همانطور که گفته بودیم پاتوسی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد اما باید مبلغ رضایتنامه این بازیکن را می‌پرداختیم. در تلاش هستیم که این کار را انجام دهیم تا پاتوسی در فصل آینده نیز در استقلال باشد. هیئت مدیره در تلاش است که مبلغ پول پاتوسی تهیه شود تا از وجود او برای فصل آینده استفاده کنیم.»

صحبت‌های مدیرعامل استقلال این است که در تلاش بوده تا پاتوسی را حفظ کنند اما خبر رسیده که پاتوسی در حال توافق با باشگاه بنی‌یاس امارات است، باشگاهی که وینفرد شفر سرمربی پیشین استقلال را در اختیار دارد. از طرفی، در تاریخی که باشگاه استقلال مهلت داشته از بند خرید این بازیکن برای تمدید قرارداد پاتوسی استفاده کند، گذشته و کار سختی برای رقابت با باشگاه‌های دارد که خواهان پاتوسی هستند.

پاتوسی درباره حرف و حدیث‌های به وجود آمده درباره تمدید قراردادش با استقلال گفت: «در استقلال افراد دو رویی وجود دارند و این تنها چیزی است که می‌توانم بگویم. آنها می‌دانستند باید قراردادی که با کیپ تاون (تیم قبلی بازیکن) بسته بودند را قطعی می‌کردند اما این کار را نکردند. آنها (مسئولان استقلال) نامه‌ای به کیپ تاون فرستاده و گفته بودند من را نمی‌خواهند! جالب است که اکنون به هواداران می‌گویند که من به آنها خیانت کرده‌ام اما خودشان خیلی خوب می‌دانند حقیقت چیست. از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم اما حقایق برای آنها به زودی مشخص می‌شود.»

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-07-11 15:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تاج
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۱
مدیران استقلال مامور هستند و معذور ...
۱
شیر شوفر ژرمنی
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۰
در ماتحت کیسه ها :)))
۲
محمد یوسفی
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۳۸
تعجب نداره مدیران دو تا باشگاه هم پرسپولیس و هم استقلال آدم های ورزشی نیستنند به همین خاطر به خاطر اینکه در این دو تیم باشن انواع و اقسام دروغ ها را به بازیکنان و طرفدارن میدهند به قول جادوگر علی کریمی تا روزی که این آدم ها سر کار هستنند آب خوش از گلوی کسی پایین نمیرود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر