فهرست
امثال کاپلو و کی‌روش برای الجزایر فقط یک رویا هستند
امثال کاپلو و کی‌روش برای الجزایر فقط یک رویا هستند

امثال کاپلو و کی‌روش برای الجزایر فقط یک رویا هستند

آی اسپورت - طی روزهای اخیر یک لیست بلندبالا برای جانشینی کریستیان گورکوف سرمربی تیم ملی الجزایر تهیه شده و نام مربیان بزرگی از آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در آن دیده می‌شود که عقد قرارداد با بسیاری از آنها برای فدراسیون فوتبال الجزایر یک رؤیا خواهد بود.
این مقدمه گزارش سایت DZ FOOT الجزایر در خصوص گزینه‌های مطرح شده در مورد سرمربیگری تیم ملی این کشور بوده است. این سایت الجزایری در ادامه نوشت: برای یک مدت طولانی این تصور وجود داشت که مربیان غیرفرانسوی‌زبان در تیم ملی الجزایر موفق نخواهند شد چرا که نمی‌توانند با بازیکنان ارتباط برقرار کنند اما حالا که این نگرش از بین رفته، بیشترین گزینه‌ها از بین مربیان بیکار ایتالیایی مطرح شده‌اند؛ مربیانی چون تراپاتونی، فابیو کاپلو و لوچیانو اسپالتی که البته او اکنون رم را شکوفا کرده و باقی می‌مانند مربیانی چون ماتزاری، پراندلی و ... یکی دیگر از مربیانی که نام او مطرح شده، مارچلو بیلسا بوده که البته او از نظر شخصیتی غیرقابل پیش‌بینی است.
در همین حال فدراسیون فوتبال الجزایر اعلام کرده که داشتن تجربه صعود و حضور در جام جهانی، مهم‌ترین شاخصه سرمربی آینده الجزایر خواهد بود که به این ترتیب نام کارلوس کروش دستیار سابق فرگوسن و سرمربی فعلی ایران مطرح شد که البته او هم با ایران در راه جام جهانی 2018 قرار دارد اما تمام این نام‌ها در شرایطی مطرح شده‌اند که فدراسیون فوتبال الجزایر از نظر مالی توانایی جذب هیچ‌یک از آنها را ندارد و تمام این مربیان برای تیم ملی الجزایر چیزی بیش از یک رؤیا نخواهند بود و به این ترتیب پیش‌بینی می‌شود فدارسیون فوتبال الجزایر به دنبال مربیان سطح پایین‌تری برود.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-10 11:45:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر