فهرست
وزیر مشکل پرسپولیس را حل کرد؛ مشکل ما را هم حل کند
وزیر مشکل پرسپولیس را حل کرد؛ مشکل ما را هم حل کند

وزیر مشکل پرسپولیس را حل کرد؛ مشکل ما را هم حل کند

آی اسپورت - مدیر عامل باشگاه ملوان از داوری بازی این تیم در برابر پرسپولیس به شدت ناراحت است. آنقدر که به طعنه از وزیر ورزش می‌خواهد به این مشکل رسیدگی کند. مسعود رضاییان می‌گوید:«پرسپولیس 4-5 هفته ابتدایی فصل همین مشکلات را داشت و از ناحیه داوری متضرر شد که وزیر ورزش بدون آنکه باشگاه پرسپولیس شکایت کند این مشکل را حل کرد. اکنون ما هم می‌خواهیم با شکایت به وزیر ورزش مشکلات‌مان را حل کنند. ما هم نمی‌خواهیم داوری به سودمان سوت بزند بلکه می‌خواهیم اشتباهات داوری به ضرر ما تمام نشود.»
رضاییان به طعنه‌ای هم به تراکتورسازی و هوادارانش می‌زند: «اگر این اتفاقات برای تراکتورسازی رخ می‌داد اکنون رئیس‌جمهور سه کارت قرمز می‌گرفت نه کارت زرد اما هیچ کسی به ملوان توجه نمی‌کند. در ورزشگاه 8 هزار نفری 15 هزار تماشاگر مستقر می‌شوند. در شهری که پارک و سینمایی ندارد و دلخوشی مردمش همین تیم ملوان است چرا به ملوان توجه نمی‌شود؟
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-10 12:04:23
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
صددرصد داوری بهضرر پرسپولیس بود. اینا خوابن
پرسپولیس عظمت فوتبال
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
پارک و سینما نداره ولی یه سری چاقو کش داره که دم در منتظرن بنگر و مسلمان و احمدزاده رو سلاخی کنن... یه کاپیتان داره که اسطوره پول پرستی و خیانت به تیم محبوبشه..یه کاپیتان دوم داره که به قداره کشای قاجار طعنه میزنه و دنبال کتک کاری تو رختکنه و البته که وقتی ایشون تو تهران سال گذشته پنالتی گرفت از تیم سابقش کسی نبود بگه چرا انقد وقت کشی و شادی های نا هنجار جلوی طرفدارای حریف میکرد... البته یه مدیر عامل هم داره که معلوم نیست اون لحظه که کمک داور تک به تک سالم بنگتسون رو پرچم زد احتمالا خودشو تو شمشادا قایم کرده بود حالا دنبال ماله کشی داوریه.... آره مشکل عقده ایه که خیلی ها نسبت به پرسپولیس مظلوم تربن تیم ایران دارن///
محمد
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
پرسپولیس باید به داوری بازی با ملوان اعتراض داشته باشه
چرا که تو صحنه ی تکل کمال ، قبل از تکل ، به وضوح کمال از پشت شارژ شد و باید خطا اعلام میشد .
دقیقه ی 45 بازی موقعیت 100 در 100 پرسپولیس با اشتباه بسیار عجیب کمک داور خطا اعلام شد و مانع از این شد که ملوان گل های بیشتری دریافت کنه .
تو در جریان بازی بارها برخورد های طبیعی به سود ملوان خطا اعلام شد و بازی به نفع ملوان جریان پیدا کرد .
با این حال پرسپولیس در جریان بازی 6 موقعیت خیلی خوب داشت ولی ملوان بجز صحنه ی گل هیچ موقعیتی نداشتند .
ملوانی ها به چه چیزی اعتراض دارند ؟ کل بازی دو صحنه ی مشکوک مهم داشت که هر دو به ضرر پرسپولیس اعلام شد !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر