فهرست
پرسپولیس از همه تیم ها بیشتر پول گرفته !
پرسپولیس از همه تیم ها بیشتر پول گرفته !

پرسپولیس از همه تیم ها بیشتر پول گرفته !

آی اسپورت - بعد از مصاحبه امروز علی دایی در کنفرانس خبری قبل از بازی با راه آهن و تاکید علی دایی به بدقولی وزارت ورزش در پرداختهای مالی ، این اظهار نظر با واکنش وزارتخانه مواجه شد .

،مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به خبر شروط این وزارتخانه برای پرداخت حقوق بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس گفت:«چنین موضوعی صحت ندارد و اگر کسی مستندی دال بر نامه محرمانه وزارت ورزش و جوانان به سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال یا باشگاه پرسپولیس دارد حتماً ارائه کند. بنابر اعلام سازمان لیگ بازیکنان و کادر فنی پانزده تیم لیگ برتری تنها 35 درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده اند این در حالی است که بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بالاتر از متوسط تیم های لیگ برتری دریافتی داشته اند.»این اظهارنظر ناظمی بعد از حرفهای دایی نشان از این دارد که مشکلات مالی پرسپولیس ( لابد ) ادامه خواهد داشت . 

ناظمی با اشاره به اینکه دو باشگاه محبوب و مردمی استقلال و پرسپولیس سرمایه ورزش کشور هستند، گفت :«هیئت مدیره هر دو باشگاه مسئولیت اداره امور را بر عهده دارد و همان طور که اشاره شد وزارت ورزش و جوانان دخالتی در امور اجرایی و نحوه هزینه کرد این دو باشگاه ندارد ولی همچنان مطابق قانون پیگیر موضوع واگذاری و خصوصی شدن این دوباشگاه است.»

وزارت ورزش رئیس مجمع و مالک دو باشگاه است اما فاقد شرایط برای اداره استقلال و پرسپولیس به نظر می رسد . 

     
آی اسپورت
2014-04-05 19:33:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر