فهرست
مشاوران عالي باشگاه ملوان: پيرزن 90ساله و پرندگان خانگي!
مشاوران عالي باشگاه ملوان: پيرزن 90ساله و پرندگان خانگي!

مشاوران عالي باشگاه ملوان: پيرزن 90ساله و پرندگان خانگي!

آی اسپورت- ظاهرا مسئولان باشگاه ملوان بعد از شکست مقابل پرسپولیس اوضاع روحی روانی خوبی ندارند. چون به جای فوتبال درباره پرنده‌بازی و فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای از این قبیل صحبت می‌کنند.
صحبت‌های رضائیان، مدیرعامل ملوان را بخوانید و خودتان قضاوت کنید: «داور اشتباهات مکرری داشت، اما نمی‌خواهم فقط جملات گذشته را تکرار کنم. کامیابی‌نیا در جریان بازی تا سه بار می‌توانست اخراج شود. پیر و جوان و حتی زن 90ساله هم معتقد است که شماره11 پر‌سپولیس باید اخراج می‌شد. حتی من یک پرنده «کاسکو» در خانه دارم که آن هم در جریان بازی تکرار می‌کرد شماره11 باید اخراج شود... نمی دانم او به دلیل تکرار افراد حاضر در خانه این حرف را می‌زد یا مغز سه دهم گرمی‌اش از خیلی‌ها بیشتر است. ما که نفهمیدیم.»
بله، این بود صحبت‌های کارشناسانه مدیرعامل باشگاه ملوان! کسی که در خانه‌اش همراه با کاسکو(!) صحنه‌های داوری را کارشناسی می‌کند. و البته در مورد اینکه پیرزن 90ساله را کجا و در چه شرایطی ملاقات کرده توضیح خاصی نمی‌دهد.


9411
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-10 16:32:45
نظر دهید

۸ نظر
ملوانی
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۳۱
والله حق دارند چون نه مثل پرسپولیس از اون سردارها و نماینده مجلس دارند که با پول مردم براشون بازیکن های پورشه سوار و مربی میلیلردی بیاره نه مثل تراکتور مدیران نظامی ای دارند که بازیکن سربازی که کدش به اسم تیم دیگه خورده رو بدزدند و به تیم خودشون ببرند .
همون فغانی که به خاطر اشتباه تاثیر گذار در بازی تراکتور به سلابه کشیده شد پدر ملوان رو در آورده بود و یه جام حذفی رو از دست ملوان بیرون کشید اما هیچ کس نتونست محکومش کنه .
به هر حال گرایشات فوتبالی شما رو همه می دونند و کسی توقع انصاف از شما نداره
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
ایشالا میری دسته 2 تا دیگه زر اضافی نزنی متهوم نامرد ..باائن مربی گتره ای بی شخصیتتون
شاهین
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
دمی آب خوردن پس از بد سگال/ به از عمر هفتاد و هشتاد سال.... ازینکه رضاییان اینجوری دچار سوزش شده خوشحالم... فقط پماد ضد سوزش رو به اندازه بخرید طرفداران کیسه که به همه برسه :))))))))))))))
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۴۷
اتفاقا مغز سه دهم گرمی اون و مغز شما باهم در یک راستا قرار میگیره جناب رضاییان. همنشین و مشاور خوبی انتخاب کردید به همدیگه میخورین
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
شاهین پماد رو برای اطرافیانت بخر, فقط برای اون یکی بیشتر باشه, میدونی کیو میگم که
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
داورها دارند با خوشخدمتی اشتباهات سهوی اول فصل را جبران میکنند.البته اشتباها سهوی را با چشمپوشی از خطاهای انها جبران میکنند.شرافت کیلو چند؟!!!
شهریار
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
شانس آوردی اون پرندتو استادیوم نیاوردی وگرنه شاهینمون هم اونو سوراخ می کرد
-
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
آقای رضاییان کاسکو رو استادیوم تختی انزلی نبر . از تماشاگرای تیمتون حرفهای بد یاد می گیره !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر