فهرست
چهره روز: اسطوره ای که بر سر سپاهان آوار شد
چهره روز: اسطوره ای که بر سر سپاهان آوار شد

چهره روز: اسطوره ای که بر سر سپاهان آوار شد

آی اسپورت- اسطوره ای که حالا بیشتر شبیه به یاغی ها شده. با هیچکس سر سازگاری ندارد. فرقی هم نمی کند حسین فرکی بالای سرش باشد یا ایگور استیماچ. کسی که شنیده می شد حقوقش از سپاهان را صرف ساخت مدرسه می کند، حالا بلایی شده بر سر اصفهان. محرم دیشب به جلسه فنی بازیکنان رفت. خطاب به آن ها اعلام کرد که تیم با ترکیب مورد نظر او به میدان خواهد رفت نه سرمربی. چون پیش از این در تمرین روز قبل با استیماچ هم طی کرده بود که سرمربی تیم محرم است و او باید مشاور فنی اش باشد. اتفاقی عجیب و غیرقابل باور. نویدکیا که امیدوار بود همه چیز مطابق میل او پیش برود، در اردوی امروز با دیدن ترکیب معجب شد. محرم دوباره جنجال ساخت و اردو را به هم ریخت. نویدکیا اعلام کرد که همراه تیم به ورزشگاه نمی رود. همچنین نمی گذارد تا زمانی که ترکیب تیم عوض شود، بازیکنان هم وارد زمین شوند. اتفاقی که منجر شد کادرفنی مجددا با او به طور اختصاصی جلسه فنی بگذارند. محرم برخلاف تصاویر، خیلی هم خنده رو نیست. 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-10 17:21:17
نظر دهید

۳ نظر
ع ع ب
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
متاسفانه وقتی به افراد حقیر و کوچک بیش از حد بها داد نتیجه این میشه که از حد خودشون خارج می شن و تیم رو به هم می ریزن ....نوید کیا رو باید با لگد از سپاهان انداخت بیرون وگرنه این تیم حتی به دسته پایین تر هم سقوط می کنه و ما طرفداران سرخابی کلی می خندیم به هموطنان اصفهانی !!!
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
ما سپا هانیمو حالا حالا پایین میرم(البته اگه آقا تاجینا کمک نکنن)
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
نؤید کیا اصلاً اونى نیست که فکر میکردیم حتى داره به شخصیتى منقور تبدیل میشه یک تنه و در اثر بى کفایتى مدیران سپاهان در برابر بازیکن سالارى محض ایشان پدر تیم ریشه دار سپاهان رو دراورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر