فهرست
گل‌محمدی: تقصیر داور بود / بازیکنان اشباع شده اند
گل‌محمدی: تقصیر داور بود / بازیکنان اشباع شده اند

گل‌محمدی: تقصیر داور بود / بازیکنان اشباع شده اند

آی اسپورت- صحبت های یحی گل محمدی را پس از شکست مقابل تراکتورسازی می خوانید. 


* نتیجه‌ای که می‌خواستیم حاصل نشد البته بازیکنان ما برای بردن تلاش زیادی نکردند. متاسفانه اخیرا میل به پیروزی در تیم ما کم شده که در این بازی نیز مشهود بود. در مجموع کاری را که ما باید می‌کردیم انجام ندادیم با این حال به حریف تبریک می‌گویم که توانست 3 امتیاز این بازی را به دست بیاورد. 

* به نظر من تصمیمات داوری در نتیجه این بازی کاملا نقش داشت. داور این دیدار قضاوت یک طرفه‌ای را انجام داد و در بعضی از صحنه‌ها مانند صحنه‌ای که عشوری باید اخراج می‌شد، می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. 
* اکنون چون کار برای ما خت شده است و باید ببینیم در 5 بازی آینده چه اتفاقاتی می‌افتد. متاسفانه ما در ضربات ایستگاهی بسیار ضربه‌پذیر شدیم. پشت محوطه جریمه نیز خیلی خطا می‌دهیم البته در صحنه گل مظاهری می‌توانست با جاگیری بهتر و بستن زاویه عملکرد بهتری داشته باشد. 
* تعویض‌های ما بد نبود، بازیکنان قدبلند را به زمین فرستادیم تا هم در بدست آوردن نتیجه و سرزنی موفق باشند و هم در صحنه‌هایی مانند اوت دستی و کرنرها موثر عمل کنند و حملات حریف را قطع کنند.
* متاسفانه بازیکنان ما به دلیل حضور در فینال جام حذفی از نظر روحی روانی اشباع شده‌اند و انگیزه‌ای برای این بازی نداشتند. در حالی که این اشتباه است و ما تاکنون 50درصد راه را رفته‌ایم.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-10 18:12:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر