فهرست
قلعه نویی: هشت موقعیت گل داشتیم / پنالتی نبود
قلعه نویی: هشت موقعیت گل داشتیم / پنالتی نبود

قلعه نویی: هشت موقعیت گل داشتیم / پنالتی نبود

آی اسپورت- صحبت های امیر قلعه نویی را پس از برد مقابل ذوب آهن می خوانید.


* بازی فینال‌گونه امروز برگزار کردیم، دیدار سنگینی که هر دو تیم آن مدعی بودند و به نظر من تاکتیکی‌ترین تیم‌های ایران در این بازی به میدان رفتند. البته می‌توانستیم با وجود خستگی زیاد برتری تاکتیکی خودمان را به حریف دیکته کنیم.

* ما در این بازی 8 موقعیت گل داشتیم در حالی که دروازه‌مان یک بار هم تهدید نشد به جز آن پنالتی که من اعتقادی ندارم آن خطا می‌توانست پنالتی باشد. به هرحال علیرغم حضور در بازی‌های آسیایی و خستگی ناشی از آن به خوبی توانستیم نقشه‌های تاکتیکی خود را در زمین پیاده کنیم.

* به دلایل مختلف مجبور شدیم برای این بازی چند جابجایی داشته باشیم و مهره‌هایی که جابجا شدند، جواب دادند و تغییرات ایجاد شده موثر بود. ما اگر اقبال بلندی داشتیم در همان نیمه اول می‌توانستیم کار را یکسره کنیم. در حالی که تیرک دروازه و دروازه‌بان حریف موقعیت‌های خوبی را از ما گرفتند. به هر صورت خداوند را شاکرم که توانستیم نتیجه عملکرد خوبمان را بگیریم. 

* من اصولا با لفظ تعویض طلایی موافق نیستم. گاهی اوقات جابجایی‌ها جواب می‌دهد و در بعضی از بازی‌ها نیز جواب نمی‌دهد. امروز بازیکنانی که به میدان آمدند موفق شدند تاثیر خود را در بازی بگذارند اما ما یک مجموعه همدل هستیم که تمام اعضای آن در تغییر نتیجه و کسب پیروزی موثر است.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-10 18:26:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر