فهرست
حسین فرکی، جانشین جلالی در سایپا؟
حسین فرکی، جانشین جلالی در سایپا؟

حسین فرکی، جانشین جلالی در سایپا؟

آی اسپورت- مجید جلالی بعد از جلسه هفته گذشته‌اش با هیات‌مدیره سایپا که منجر به ادامه همکاری‌اش با این باشگاه شد، به هیچ عنوان تصور نمی‌کرد مقابل صبا و علی دایی با 4گل مغلوب شود. فیاض زاهد سخنگوی هیات‌مدیره سایپا از تمدید قرارداد جلالی برای فصل آینده خبر داد ولی ادامه بحران در این باشگاه، قطعا کار را برای جلالی سخت‌تر خواهد کرد.
روز گذشته بیت‌الله رضایی مدیرعامل سایپا که جزو مخالفان جلالی است، در مصاحبه با تسنیم گفت: «ما تمام کارهایی که در توان مدیرعامل بوده انجام دادیم. تا جایی که توانستیم از نظر مالی، روحی و... در خدمت تیم بودیم و سایر مسائل را کادرفنی می‌داند. بعد از این دیگر بزرگان می‌دانند.» او در طول فصل چندبار تصمیم به برکناری جلالی گرفت و این جملات نشان می‌دهد که رضایی از اعضای هیات‌مدیره بابت حمایت از جلالی ناراحت است. این در حالی است که آقامجید هم از رضایی به شدت ناراحت است و اعتقاد دارد که مدیرعامل باشگاه در طول فصل از او حمایت نکرد.
 
قرار بود رضایی هم برکنار شود
مدتی پیش قرار بود رضایی هم از پست مدیرعاملی سایپا برکنار شود ولی درنهایت اتفاقاتی در پشت ‌پرده رخ داد که باعث شد او در این باشگاه ماندنی شد. با نزدیک‌شدن به پایان لیگ اما وضعیت مدیریت باشگاه سایپا هم بحرانی است و این احتمال وجود دارد که رضایی جایش را به فرد دیگری بدهد. با این نتایج وضعیت جلالی هم در سایپا متزلزل است و حالا شایعه حضور حسین فرکی در این تیم شنیده می‌شود. فرکی در مصاحبه‌هایش گفته که برای مربیگری نمی‌خواهد از تهران خارج شود و حالا پیشنهاد سایپا می‌تواند باب میل سرمربی سابق سپاهان باشد.
جلالی روزهای سختی را در سایپا پشت سر می‌گذارد و مصاحبه او بعد از باخت به صبا، به خوبی این سختی را نشان می‌دهد. او حتی بعد از بازی موبایلش را خاموش کرد تا از رسانه‌ها دور باشد. باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. با این حال همشهری ورزشی امروز خبر داد که فرکی برای فصل بعد گزینه جدی سایپاست و مسئولان رده‌بالای این باشگاه تمایل دارند تا هدایت تیم فوتبال سایپا را به فرکی بدهند. البته هنوز هیچ‌یک از مسئولان سایپا این خبر را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-10 18:28:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر