فهرست
استقلال صفر- صفر سپاهان؛ استقلال بدون صدر در دربی
استقلال صفر- صفر سپاهان؛ استقلال بدون صدر در دربی

استقلال صفر- صفر سپاهان؛ استقلال بدون صدر در دربی

آی اسپورت- با وجود این که پیش بینی می شد بازی استقلال و سپاهان یکی از جذابترین بازیهای فصل باشد و حضور بالای تماشاگران آبی هم نشان می داد که اکثر هواداران این تیم همین پیش بینی را داشته اند اما بازی بسیار کسل کننده بود. استقلال احتمالا به خاطر دربی هفته آینده و سپاهان به خاطر تمام مشکلاتی که دارد بازی بسیار معمولی ارائه دادند و نتوانستند هواداران را راضی کنند.
هفته بیست و پنجم لیگ برتر
استادیوم: آزادی / تماشاگر: 40000 نفر
داور: تورج حق‌وردی ؛ کمک‌ها: رضا سخندان، حسن ظهیری و پیروز سیف‌الله‌پور ؛ ناظر: مسعود عنایت
استقلال:
سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، فرشید اسماعیلی (74 امید نورافکن)، امید ابراهیمی، جابر انصاری (مهدی مومنی 83)،عادل شیحی، یعقوب کریمی (56 آرش برهانی) و سجاد شهباززاده
سپاهان:
رحمان احمدی، عبدالله کرمی، لئوناردو پادوانی، محمد روشندل، سعید قائدی فر(45 حبیب گردانی)، حسین فاضلی، فوزیل موسایف، علی کریمی، میلاد سرلک، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا(72 رسول نویدکیا)
اخطار
سعید قائدی فر(32) - محمدرضا خلعتبری(65) از سپاهان
فرشید اسماعیلی(70) از استقلال
اتفاق ویژه:
در نیمه اول هر دو تیم اعتقاد داشتند صاحب ضربه پنالتی شده‌اند اما داور برخورد توپ به دست مدافعان هر دو تیم را پنالتی تشخیص نداد.
دقایق حساس:
دقیقه 10 - محمد روشن دل ضربه ای غافلگیر کننده را از جناح چپ استقلال به سمت دروازه رحمتی زد که از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 12 - فرار فاضلی از کنار خط او را به محوطه جریمه استقلال رساند اما ارسال او را مگویان با واکنشی به موقع به کرنر فرستاد.
دقیقه 19 - حرکت انفرادی یعقوب کریمی و توپ ربایی او ارسالی را همراه داشت که شهباز زاده در فاصله ای نزدیک توپ را به صورت مدافع سپاهان کوباند.
دقیقه 29 – اشتباه بازیکنان استقلال باعث توپ گیری سپاهانی ها شد اما ضربه کم جان خلعتبری از پشت محوطه جریمه توسط رحمتی مهار شد.
دقیقه 36 – ضربه خطرناک خلعتبری با فاصله کم از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.
دقیقه 39 – شوت پرقدرت یعقوب کریمی که از بیرون محوطه جریمه نواخته شد را احمدی در دو ضرب مهار کرد.
دقیقه 43 – ضربه ایستگاهی ارسالی از خلعتبری روی دروازه استقلال ایجاد خطر کرد و حتی ضربه سپاهانی ها به دست مدافع استقلال برخورد کرد اما این توپ بالاخره توسط آبی پوشان دور شد.
دقیقه 57 – خروج به موقع رحمان احمدی باعث شد تا موقعیت ایده آلی از مهاجمان استقلال گرفته شود.
دقیقه 58 – محمدرضا خلعتبری در حالی که می توانست با یک پاس به موقع دروازه استقلالی ها را به خطر بیندازد ترجیح داد پریرا را صاحب توپ کند که او در موقعیت آفساید ایستاده بود و این فرصت استثنایی از دست رفت.
دقیقه 68 – لوسیانوپریرا بازهم در محوطه استقلالی ها صاحب توپ شد و اتفاقا این بار هم بازیکنان دیگری در موقعیت بهتر حضور داشتند اما او ضربه خود را نواخت که با دخالت مگویان به کرنر رفت.
دقیقه 71 – لوسیانو پریرا ضربه ایستگاهی سپاهانی ها را از بالای دروازه به بیرون می زند.
 
 
در حاشیه:
* کاپیتان تیم فوتبال استقلال و سپاهان پیش از شروع بازی و هنگامی که قرار بود محل زمین و توپ مشخص شود، حسابی با هم خوش و بش کردند. آنها که سابقه بازی در سپاهان را دارند هر دو مدت‌هاست که تیم ملی را از دست داده‌اند.
*در اواخر نیمه اول و روی یک ضربه ایستگاهی نزدیک به خط اوت، استیماچ خود را به خلعتبری رساند و راجع به نوع ارسال این توپ به او چیزی گفت و همین اتفاق باعث تذکر داور چهارم به او شد تا به محوطه خود برگردد.
     
آی اسپورت
2016-04-10 19:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر