فهرست
آمار ضعیف استقلال در نیم فصل دوم: از صدر تا رده هفتم
آمار ضعیف استقلال در نیم فصل دوم: از صدر تا رده هفتم

آمار ضعیف استقلال در نیم فصل دوم: از صدر تا رده هفتم

آی اسپورت - پرسپولیس بعد از 25 هفته، سرانجام توانست به استقلال برسد و هم امتیاز این تیم در جدول لیگ شود. استقلالی‌ها در هفته‌های ابتدایی، 11 امتیاز از پرسپولیس جلو بودند اما نتایج ضعیف‌شان در نیم فصل دوم، اوضاع آن‌ها را عوض کرد. استقلال خوزستان که در نیم فصل دوم خوب نتیجه نگرفته هم به لطف نتایج ضعیف آبی‌های پایتخت توانست به صدرجدول لیگ برگردد.

استقلالی‌ها قبل از هفته بیست و پنجم، تیم ششم نیم فصل دوم بودند و با تساوی مقابل سپاهان یک رده سقوط کردند و به رده هفتم رسیدند. پرسپولیس، تراکتورسازی، نفت تهران، فولاد، گسترش فولاد و پدیده، تیم‌هایی هستند که نیم فصل دوم بهتر از استقلال مظلومی نتیجه گرفته‌اند. بر خلاف نیم فصل اول، این بار فاصله استقلال با پرسپولیس به عنوان صدرنشین جدول نیم فصل دوم، 5 امتیاز است.

جالب اینجاست استقلال خوزستان صدرنشین فعلی لیگ هم از 10 بازی نیم فصل دوم یک امتیاز کمتر از استقلال تهران گرفته و یک رده پایین‌تر از تیم مظلومی قرار دارد. استقلال خوزستان این هفته استقلال اهواز را برد و دوباره به صدر جدول برگشت.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-10 20:16:42
نظر دهید

۲ نظر
10.10.10
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۲۶
من اصولا راجع مسائل داوری کامنت نمیذارم...اما امروز داور پنالتی روی مگویان رو نگرفت.فقط خواستم بگم این همه هجمه در مورد داوری بازی ملوان پرسپولیس به کمکتون اومد و نباختین پس دیگه جو سازی رو تمام کنید و مردانه بجنگید
شیشدقلالی
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
تازه همین9
امتیازها رو به لطف فدراسیون و داوران داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر