فهرست
خط و نشان استیماچ برای ماندن: می‌خواهم تیمی قوی بسازم
خط و نشان استیماچ برای ماندن: می‌خواهم تیمی قوی بسازم

خط و نشان استیماچ برای ماندن: می‌خواهم تیمی قوی بسازم

آی اسپورت- سپاهان در این هفته هم موفق نشد بازی خود را با برد پشت سر بگذارد و با با تساوی بدون گل و کسب یک امتیاز، تهران را ترک کرد. سرمربی سپاهان بعد از این بازی اعلام کرد همچنان علاقه‌ای به خداحافظی از سپاهان برای فصل آینده ندارد. صحبت‌های  ایگور استیماچ در پایان این بازی را می‌خوانید:
**تیم ما امروز بعد از تمامی اتفاقاتی که اطراف تیم بود و ظاهرا نقشه کشیده شده بود که بازنده شویم اما تمام فشارها را تحمل کردیم و 90 دقیقه با افتخار بازی کردیم و تیم برتر بودیم و حق مان بود پیروز شویم.**ساده و کوتاه بگویم چیزهایی که من در یک ماه گذشته تحمل کردم یک اسب هم نمی‌توانست تحمل کند اما من آنها را تحمل کردم. توضیح بیشتری در این مورد نخواهم داد. بلکه طوری رفتار می‌کنم که نشان دهم سپاهانی که باشگاه بسیار بزرگ است. فردا تلاش خواهم کرد با مسئولان باشگاه جلسه بگذاریم و یکسری مسائل را حل کنم.**زمانی که من تیم را در دست گرفتم قصد داشتم تیم جدیدی را ایجاد کنم که این موضوع نیاز به یک پروژه سخت و طولانی دارد. تیمی که من در دست گرفتم متاسفانه میانگین سنی‌ 11 بازیکنش 31 بود اما تیمی که هم اکنون به میدان رفت 6و نیم سال کمتر از تیم اصلی بود.**می‌خواهم تیمی بسازم که در آینده قوی باشد به همین دلیل از باشگاه انتظار دارم از من حمایت کنند و به مسائل غیرفوتبالی کاری ندارم. اگر دوست ندارند هم به من بگویند تا من با خانواده‌ام زندگی کنم.

**من می‌دانم چه راهی برای موفقیت باید داشته باشیم به همین دلیل گفتم افرادی که مسئول در باشگاه هستند اگر دوست دارند راه واقعی را طی کنیم تا موفق شویم باید برخی تصمیمات جدی را بگیرند.**من کارم را خوب بلدم و اجازه نمی‌دهم که کسی در کارم دخالت کند. اگر کسی بخواهد در کارم دخالت کند جایش در تیم من نیست. یا آنکه مسئولان تشخیص بدهند که جای من در تیم نیست.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-04-10 20:41:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر