فهرست
تنهاترین چهره روز؛ مردی که اسب شد!
تنهاترین چهره روز؛ مردی که اسب شد!

تنهاترین چهره روز؛ مردی که اسب شد!

آی اسپورت- در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی، تعارف را کنار گذاشت و گفت: «چیزهایی که من در یک ماه گذشته تحمل کردم یک اسب هم نمی‌توانست تحمل کند...»
لقب تنهاترین مرد لیگ برتر، احتمالا شایسته خود اوست که در میانه فصل پا به باشگاهی گذاشته که در آن مدیرعامل و سرپرست هم پیشِ گاد فادرِ چندین‌ساله‌اش هیچ‌کاره‌اند. کدام مربی را سراغ دارید که بازیکنش روز بازی در هتل چشم توی چشمش بدوزد و بگوید: «از فردا من سرمربی می‌شوم، تو مشاور فنی! حرف اضافه هم موقوف!»
استیماچ، مردی که جوان‌ها را به ترکیب سپاهان نزدیک کرد و پیرمردها را دور، احتمالا در چند روز آینده به جایی دور از نیمکت زردها تبعید می‌شود. دورتر از پیرمردهای بیرون‌مانده، حتی.

9411
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-10 20:52:58
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
حیف...چقدر ازاین نویدکیا خوشم میومد.عجب آشغالی بوده.
۱
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
نویدکیا خیلی کثیفه.. مافیا
۱
ع ع ب
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۱۹
حیف تیم با ریشه ای مثل سپاهان که همه اختیارش رو داده دست یه کفتر باز ... دلم واسه سپاهانیا می سوزه که اسطورشون یه آدم بی اصل و نسب و حقیر مثل محرم نوید کیاست ... هواداران سپاهان به خاطر عزت و شرف تیمتون هم که شده نویدکیای عقده ای رو از تیمتون بندازین بیرون ...تا این هست تیمتون هیچی نمیشه !
soltan
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۵:۳۸
سلام
به نظر من صجبتهای استیماچ در باب جوانگرایی درسته ! ولی چون از درون تیم خبری نداریم نمیشه قضاوت صحیح کرد ! ولی باید از یکجا شروع بشه این ÷وست اندازی
نوید کیای کثیف مافیایی..و نوچه هاش (خلعتبری-عقیلی-احمدی-پاپی-کریمیپجهان عالیان و حاجی صفی)
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
بوی گند تعفن از مافیای زرد
mamali
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۴۵
ننگ بر محرم نوید کیا...
توف به شرفت ک اینقد گستاخ شدی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر