فهرست
پرسپولیس از میزبانی ملوان شکایت می‌کند
پرسپولیس از میزبانی ملوان شکایت می‌کند

پرسپولیس از میزبانی ملوان شکایت می‌کند

آی اسپورت- باشگاه پرسپولیس پس از جمع بندی اتفاقات بازی در انزلی قصد دارد امروز با ارسال شکواییه ای به کمیته انضباطی از میزبانی ملوان شکایت کند. پرسپولیس در دفاعیه خود که همراه با ارسال تصاویری خواهد بود به شعارهای طرفداران ملوان و همچنین اتفاقات و حواشی داخل زمین و درگیری های بوجود آمده در بیرون از استادیوم اشاره خواهند کرد. پرسپولیسی ها مدعی هستند هوادادان این تیم بیرون از استادیوم مورر ضرب و شتم قرار گرفته و برخی راهی بیمارستان شده و به اتومبیل آنها خساراتی وارد شده است. همچنین پرسپولیس احتمالا نسبت به مصاحبه های زارع و نوری مبنی بر اراده مسولان فوتبالی برای قهرمانی سرخ ها واکنش نشان می دهند و خواهان رسیدگی به اتهامات وارده می شوند.
کاپ


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-11 00:03:46
نظر دهید

۲ نظر
فرشاد33
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۲۹
خواهشاازمازیارشکایت نکنین که اگه خدای نکرده موندن تولیگ سال بعدتوتهران باهاش تسویه میکنیم مثل همون موقعی که اشکشودراوردیم.
خسته
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۱۹
پرسپولیس باید از همین الان درخواست کنه که بازی های بعدی اش با ملوان به خاطر عدم امنیت جانی بازیکنان و هوادارانش در زمین بی طرف انجام بشه.
فدراسیونی که درخواست عربستانی ها رو با وجود امنیت در تهران و اصفهان و تبریز به این سادگی می پذیره صد در دصد با درخواست پرسپولیس به خاطر وحشی گری های اخیر هواداران ملوان موافقت می کنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر