فهرست
کرونا دو بازیکن کلیدی را از سپاهان گرفت
کرونا دو بازیکن کلیدی را از سپاهان گرفت

کرونا دو بازیکن کلیدی را از سپاهان گرفت

آی اسپورت – پس از پایان لیگ نوزدهم و در روز‌هایی که بازیکنان در استراحت به سر می‌بردند، محمدرضا حسینی و شایان مصلح به ویروس کرونا مبتلا شدند و به همین دلیل هم در تمرینات تیم که با تکسیرا شروع شده بود و با محرم ادامه پیدا کرد، حاضر نبودند و این موضوع سبب شده تا این دو بازیکن که هنوز تست کرونای آن‌ها منفی نشده از همراهی تیم بازبمانند.

هر چند حضور بازیکنانی نظیر نورافکن و مهدی ترکمان باعث می‌شود نبودن شایان مصلح زیاد به چشم نیاید، ولی در بخش تهاجمی تیم، غیبت محمدرضا حسینی در شرایطی که بازیکنان دیگر نیز در پست او با مصدومیت‌های جزئی مواجه هستند، کار محرم نویدکیا را برای انتخاب ترکیب اصلی و البته تعویض‌هایی که در اختیار دارد، با مشکل مواجه می‌کند.

البته به استثنای این دو بازیکن، یکی دیگر از بازیکنانی که نامش در لیست ۳۲ نفره تیم برای لیگ قهرمانان آسیا اعلام شده، به دلیل کرونا از همراهی تیم بازماند؛ ضمن اینکه یکی از نفرات لیست هم پس از منفی شدن تست کرونا، اجازه همراهی با تیم را در روز‌های آخر پیدا کرد. حالا البته محرم نویدکیا باید منتظر پایان دوران بیماری این سه بازیکن باشد تا آن‌ها به سایر نفرات تیم اضافه شوند.

طبق پروتکل‌های بهداشتی کشور قطر، این سه بازیکن در صورت منفی شدن تست می‌توانند به این کشور مراجعه کنند و در بازه‌ای ۴۸ ساعته پس از انجام تست و منفی بودن آن، به سایر نفرات ملحق خواهند شد.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2020-09-11 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر