فهرست
کعبی و کودتای سپیدرود؛ کاپیتانِ بی خبر!
کعبی و کودتای سپیدرود؛ کاپیتانِ بی خبر!

کعبی و کودتای سپیدرود؛ کاپیتانِ بی خبر!

آی اسپورت – اتفاقاتی که در باشگاه سپیدرود افتاد و منجر به برکناری علی نظرمحمدی شد هنوز تمام نشده. شاید یکی از بهترین کسانی که می‌توانست درباره این پشت پرده‌ها حرف بزند حسین کعبی بود. اما کاپیتان سپیدرود بی‌خبرتر از این حرف‌هاست. حرف‌های او را در مصاحبه با فارس بخوانید.

-من نمی‌دانم چه بازیکنی نزد مدیریت رفته و اصلاً آیا این مسائلی که عنوان می‌شود، درست است یا نه. من کاپیتان تیم هستم و دوست دارم سپیدرود در آرامش کامل باشد. شاید یک مربی به تیم بیاید که از من خوشش نیاید ولی من وظیفه دارم شرایط کلی تیم را آرام کنم و باور کنید به‌ عنوان کاپیتان تیم نمی‌دانم آیا شخصی نامه‌ای امضا کرده یا خیر، وقتی چیزی را خودم ندیده باشم، نمی‌توانم باور کنم. من واقعیت را می‌گویم و ترسی هم ندارم. من یکی ـ دو روز در تهران بودم و به دنبال پیگیری کار مدرسه بچه‌ام این طرف و آن طرف می‌رفتم. در تهران متوجه تغییر و تحولات شدم و خبرش را شنیدم، اما نمی‌دانم پشت پرده چه اتفاقی افتاده است. این را هم بگویم نمی‌گذارم کسی به این مسائل ورود کند و از همین جا اعلام می‌کنم هر کسی بخواهد نظم سپیدرود را به هم بریزد، خودم جلوی او می‌ایستم.

-ما یک گروه تلگرامی داریم که برنامه تمرینات را در آن اعلام می‌کنند. یک سال است که در این گروه حضور ندارم، چون اصلاً از این چیزها خوشم نمی‌آید. ظاهراً در آن گروه ساعت تمرین را اعلام کرده بودند و من هم برای اینکه یکی از دوستانم را ببینیم به انزلی رفته بودم. ساعت ۳ بعدازظهر با من تماس گرفتند و گفتند که نیم ساعت دیگر تمرین است. حتی همان روز با امید روانخواه صحبت کردم و به او گفتم من در انزلی هستم که وی از من خواست به هر شکلی شده خودم را به محل تمرین برسانم. نزهتی هم از ساعت تمرین خبر نداشت. وقتی به محل تمرین رفتم، دیدم او هم با لباس شخصی نشسته و تمرین مدت زیادی بود که شروع شده بود و به همین خاطر تمرین نکردیم. مشکل خاصی وجود نداشت. من به دنبال این مسائل نیستم و این همه سال است که فوتبال بازی می‌کنم و بارها باشگاه عوض کرده‌ام. مطمئن باشید حرفه‌ای رفتار می‌کنم و اسیر بچه‌بازی و حواشی و قهر نمی‌شوم. این مسائل دیگر قدیمی شده است.

-از روزی که بیات آمده چک‌هایی به بازیکنان داده و نشان داده در کارش محکم است. او مربی خارجی آورده و تصمیم دارد بازیکنان خارجی هم به تیم اضافه کند. چیزی که از رفتار و لحن او می‌بینیم این است که در کارش بسیار جدی است و ما بازیکنان هم امیدواریم که اتفاق خوبی در آینده برای سپیدرود رخ دهد.

۱    
آی اسپورت
2017-12-16 10:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر