فهرست

مازیار بالاخره آرام شد: عذرخواهی زارع از پرسپولیس

آی اسپورت - دیدار حساس ملوان انزلی و پرسپولیس با حواشی بسیاری همراه بود. از درگیری لفظی مازیار زارع با محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده تا شکستن گونه بازیکن ملوان!
 ظاهرا پزشکان به بازیکن باتجربه ملوان توصیه کرده اند تا هر چه زودتر گونه خود را به تیغ جراحان بسپارد که اگر چنین شود زارع بازی های تیمش تا آخر فصل را از دست خواهد داد.
 نکته جالب آنکه زارع پس از اتمام مسابقه با کریم باقری به صورت تلفنی تماس گرفته و بابت اتفاقات بازی ملوان و پرسپولیس از او عذرخواهی کرده است.
 او همچنین برای محمود خوردبین هم پیغام عذرخواهی فرستاده و گفته که خجالت زده وی شده است.


منبع: جام نیوز
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-11 08:09:12
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۲۵
زارع حرف حقو زده و متاسفانه از طرف مافیای کثیف لنگ تهدید به محرومیت شده. لنگ تو تاریخش یه قهرمانی پاک نداشته و با لمپنی مثل پروین و لابی ها و مافیای عابدینی چند قهرمانی ناپاک بدست اورده. تو این فصل هم دااورها همه جوره در خدمت این تیم بی هویت و وابسته هستن, عنایت هم با مصاحبه مضحکش نشون داد که همه جوره در خدمت لنگه
احسات
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۴۴
شما اول برو بازی رو یه بار دیگه ببین ،، بعد بیا عذرخواهی کن با اون گندکاریتون توزمین می خواستین تقصیر بد بازی کردنتونو بندازین گردن داور بدبخت آخه یکی نیست بگه شما تو بازی روز شنبتون نکه بالای بیست تا موقعیت تو گل داشتین با پر رویی میگین داور به نفع پرسپولیس بازی رو درآورده.. متاسفم واسه هواداری ملوان که این آدم دورو جای سیروس قایقرانو با تشویقای شما گرفته..!
سینا
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۰۸
این مشکل داره بخدا ،مرد حسابی تو بازی خودتو بکن تاوقتی خریدارداشتی این ور واون ور بودی حالا بااین حرکات میخوای بگی خیلی به شهرت تعصب داری جالبه بازیکن خودشونم بعد گل زدن همین شادی گل انجام داد
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۲۱
لعنت به دروغگو. مازیار و پژمان پته ی این تیم مافیایی را ریختن رو آب
amin
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
از طرفدارا عذرخواهی کنه اگر واقعا راست می گه ... بعدم این اقا این کاراش مربوط به این بازی نیست کلا از پىسپولیس کینه داره و اینو با افتخار نشون داده همیشه ... متاسفم که یه زمانی ایشون و اقای نوری تو تیم بودن ... علی عسگر همیشه زهرشو به پرسپولیس ریخته ولی هیچوقت بی احترامی نکرده هیچ... احترامم گذاشته به تیم سابقش ... این دو تا هم جلو پرسپولیس بشن مارادونا گل بزنن عیبی نداره حتی احترام هم لازم نیست ولی این کینه ورزی ها چیه اخه ؟؟؟ مهده کودکه مگه ؟
فرشاد33
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
وقتی اومدتهران بیشترخجالت میکشه
مجید10
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۵۷
به همین راحتی؟؟؟ نههههههههههههههههه فقط تو بیا تهران. تو محلتون شر شده بودی آره؟؟؟؟
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
خیای لنگیا رو دارن, داور همه کار برای لنگ کرد, کامیابی نیا باید سه بار اخراج میشد, واقعا وقاحت اینا قابل باور نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر