فهرست
رکوردهای بی نظیری که لستر در این فصل به جای گذاشته است
رکوردهای بی نظیری که لستر در این فصل به جای گذاشته است

رکوردهای بی نظیری که لستر در این فصل به جای گذاشته است

آی اسپورت - نتایج هفته سی و سوم لیگ انگلیس، طوری رقم خورد که در نهایت ۵ هفته مانده به پایان رقابت ها، لسترسیتی موفق شد حضور خود را در مسابقات لیگ قهرمانان فصل آینده تضمین کند. آماری از رکوردهای بی نظیری که لستر در این فصل به جای گذاشته است:
*لسترسیتی یکشنبه با پیروزی مقابل ساندرلند، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد. جالب است بدانید که لستر در فصل گذشته فصل را با سه امتیاز برتری نسبت به ساندرلند به پایان رساند. اما اکنون تا اینجای کار، ۴۵ امتیاز بیشتر از ساندرلند دارد.
*جیمی واردی با دو گلی که در مقابل ساندرلند زد، تبدیل به اولین بازیکن تاریخ این باشگاه شد که بعد از ۳۲ سال، موفق می شود در سطح اول فوتبال انگلیس، بیشتر از ۲۰ گل بزند. آخرین بار گری لینه کر در فصل ۱۹۸۴-۱۹۸۵ در دسته اول انگلیس، ۲۴ گل برای لستر زده بود.
*لستر اکنون به ۲۱ برد در یک فصل در بالاترین سطح فوتبال انگلیس دست یافته است. آخرین بار آنها در فصول ۱۹۲۸-۱۹۲۹ و ۱۹۶۵-۱۹۶۶، به ۲۱ برد رسیدند و حالا این فرصت را دارند تا رکورد بهتری را هم به ثبت برسانند.
*از دهم آپریل سال گذشته تاکنون در ۴۱ بازی لیگ برتری، لسترسیتی موفق به کسب ۹۱ امتیاز شده که بهتر از هر تیم دیگری در انگلستان است.
*لسترسیتی موفق به ثبت ۵ کلین شیت پیاپی شده است که تا به حال در سطح اول فوتبال انگلیس برای این باشگاه، بی سابقه بوده است.
*بدون توجه به سایر بازی ها،اگر لسترسیتی در سه بازی بعدی خود مقابل وستهام، سوانزی و منچستریونایتد به پیروزی دست یابد، قهرمانی خود را مسجل می کند.

منبع: وبسایت برنامه 90
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-11 09:11:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر