فهرست
بارسلونا 3-1 رئال بتیس: سه امتیاز با دابل مسی
بارسلونا 3-1 رئال بتیس: سه امتیاز با دابل مسی

بارسلونا 3-1 رئال بتیس: سه امتیاز با دابل مسی

آی اسپورت- دو تیم ساعاتی پیش در هفته ی سی و سوم لالیگا در ورزشگاه نوکمپ به میدان رفتند. دو گل از مسی و یک گل به خودی از بازیکن رئال بتیس، باعث شد تا بارسلونا این بازی را با نتیجه ی 3-1 با پیروزی به رختکن برود.

http://www.veryicon.com/icon/png/Sport/Soccer%20teams/Barcelona%20FC%20logo.png1-3 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hy/d/d3/Real_Betis_Balompie_logo.png


شرح بازی:

بازی با برتری بارسلونا در دقایق ابتدایی شروع شد و تا پایان نیمه ی اول این روند ادامه داشت. با گل مسی از روی نقطه ی پنالتی، بارسلونا در دقیقه ی 14 پیش افتاد ولی این تیم موفق نشد از موقعیت‌های بسیار خوب خود در این نیمه، استفاده ی لازم را ببرد. نیمه ی دوم نیز بارسلونا بازی را بهتر شروع کرد و با گل به خودی فیگوئراس این تیم اختلاف را به 2 گل رساند ولی درست لحظاتی پس ازاین گل، روبن کاسترو توانست گل اول بتیس را به ثمر برساند. بازی پایاپایی تا اواخر نیمه ی دوم مشاهده کردیم و در پایان و در دقیقه ی 86، بار دیگر مسی پشت یک پنالتی قرار گرفت که ضربه ی او توسط آدان دفع شد ولی این مهاجم آرژانتینی توانست روی برگشت این توپ، گلزنی کند و تیمش را در کورس قهرمانی نگه دارد.

گل‌ها:


http://www.veryicon.com/icon/png/Sport/Soccer%20teams/Barcelona%20FC%20logo.pngدقیقه ی 14- گل برای بارسلونا ! لیونل مسی از روی نقطه ی پنالتی توانست گل اول بارسلونا را به ثمر برساند.

http://www.veryicon.com/icon/png/Sport/Soccer%20teams/Barcelona%20FC%20logo.pngدقیقه 67- گل باری بارسلونا ! گل به خودی یوردی فیگوئراس بارسلونا را 2-0 پیش انداخت.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hy/d/d3/Real_Betis_Balompie_logo.pngدقیقه 69- گل برای رئال بتیس! روبن کاسترو توانست گل اول بتیس در این مسابقه را به ثمر برساند تا این تیم برای بازگشت به بازی امیدوار شود.

http://www.veryicon.com/icon/png/Sport/Soccer%20teams/Barcelona%20FC%20logo.pngدقیقه 86- گل برای بارسلونا! لیونل مسی بار دیگر پشت ضربه ی پنالتی قرار گرفت که پنالتی او توسط آدان دفع شد ولی این بازیکن توانست توپ برگشتی را به گل سوم تیمش تبدیل کند.

     
آی اسپورت
2014-04-05 23:35:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر