فهرست
فیروز کریمی: بابت شرایط امروز ذوب من مقصر نیستم / فردا بازی سختی با داماش داریم
فیروز کریمی: بابت شرایط امروز ذوب من مقصر نیستم / فردا بازی سختی با داماش داریم

فیروز کریمی: بابت شرایط امروز ذوب من مقصر نیستم / فردا بازی سختی با داماش داریم

آی اسپورت - فیروز کریمی چند سال بعد از هدایت داماش دوباره درجمع خبرنگاران حاضر شدتا این بار برای مقابله با این تیم حرفهایش را بزند .

سرمربی ذوب آهن که وظیفه سختی برای حفظ تیم در لیگ دارد ،  در نشست خبری پیش از دیدار برابر داماش گیلان گفت: در تعطیلات نوروز تمرینات تاکتیکی خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما حتی روز سیزدهم هم تمرین داشتیم. با توجه به اینکه دیدارهای هفته بیست و نهم و سی ام لیگ برتر با فصله کمی از هم برگزار می‌شود عملاً امکان انجام تمرینات تاکتیکی نداریم اما در تلاش هستیم تا حداکثر امتیازات را کسب کنیم تا در لیگ بمانیم. 

وی ادامه داد: در بازی با داماش اگر شانس بین دو تیم مساوی قسمت شود ما پیروز خواهیم بود. چون در تمرینات اخیر روی انگیزه و روحیه بازیکنان به خوبی کار کرده ام و بازیکنان در حال حاضر کاملاً به لحاظ روحی و روانی آماده هستند. این تفاوت را حتماً در بازی فردا مشاهده خواهید کرد. 
سرمربی ذوب آهن گفت: از زمانی که به این تیم آمدم ۵۱ جلسه تمرینی داشته ایم و من به عنوان مربی برای بهبود شرایط این تیم کوتاهی نکرده ام و حتی یک روز هم قصور متوجه من نیست. 
کریمی درباره حریف هم این طور گفت که : داماش هم شرایطی مشابه ما دارد، این تیم در طول فصل دچار بدشانسی های زیادی شد و در بازی با پرسپولیس هم حقش شکست نبود بنابراین در بازی فردا رقابت سختی را شاهد خواهیم بود. 
کریمی با بیان اینکه مشکل اصلی ذوب آهن عدم گلزنی است گفت: در هفته های اخیر تمرینات زیادی را برای رفع این مشکل در دستور کار قرار دادیم و در تلاش هستیم تا در دو بازی باقی مانده این نقص که ناشی از استرس زیاد است را حل کرده و بتوانیم امتیازات لازم را به دست آوریم. 
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به اینکه ذوب آهن در پست دروازه بان نیازمند تغییراتی است تصریح کرد: با توجه به ضعفی که میاتوویچ داشت فردا از رشید مظاهری استفاده می‌کنیم. این دروازه بان در روزهای گذشته انگیزه خوبی داشته و عملکرد بسیار بهتری از خود به نمایش گذاشته است البته برای موفقیت او رسانه ها نیز باید کمک کنند. 
کریمی در پایان حرفهایش هم تاکید کرد: ذوب آهن هواداران خوبی دارد که برای حمایت از این تیم تا قم هم آمدند. امیدوارم فردا شاهد حضور بی شمار هواداران ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر باشیم تا با حمایت از این تیم بتوانیم نماینده فوتبال اصفهان را در لیگ برتر حفظ کنیم. 

     
آی اسپورت
2014-04-05 20:42:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر