فهرست
هاشمی‌نسب: این شادی گل تقلید از عربستانی‌هاست
هاشمی‌نسب: این شادی گل تقلید از عربستانی‌هاست

هاشمی‌نسب: این شادی گل تقلید از عربستانی‌هاست

آی اسپورت - مهدی هاشمی‌نسب از مدل شادی گلی که این روزها مد شده است راضی نیست. مدافع سابق پرسپولیس و استقلال در این باره گفته است:« هر بازیکنی مختار است هر طور که دوست دارد بعد از گلی که می زند شادی کند اما این طور شادی کردن برای بردن یک تیم ایرانی نیست. قشنگ نیست که تیم حریف را با چنین کارهایی تحریک کنیم. بهتر است بازیکنان پرسپولیس هم این شادی گل ها را بگذارند برای زمانی که به لیگ قهرمانان آسیا رفتند و مقابل تیم های عربستانی پیروز شدند. چون به نظرم چنین حرکاتی تقلید از بازیکنان عربستان است و فقط باید جلوی خودشان از این کارها انجام داد.»
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-11 11:49:05
نظر دهید

۶ نظر
666
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
اره بعد گل غش کنید خوبه...بخصوص اگه گلتون به تیمی باشه که هواداراش اون همه دوستون داشتن....هه...شهر شلوغ شه همینه
امیراحمد کامیار
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۰۷
اولا شما حرف نزن. شما صلاحیت حرف زدن درباره پرسپولیس و فوتبال رو ندارى. شما مگه نبودى واسه پول شرف و تعصبت رو فروختى؟! شما مگه نبودى گل زدى تشنج کردى، غش کردى، ضعف کردى، زخم اثناعشر گرفتى؟! یادت رفته؟! خوب نیست شما حرف بزنى. شما جناب هاشمى نسب، اول درباره یه حرفى که تفت میدى تحقیق کن. راگبى، بسکتبال، والیبال، هاکى و خیلى ورزشاى دیگه یکى از شادى هاى مرسوى بعد از گلشون همینه. عربستان کجا بود؟! تقلید چیه؟! شما الان وطن پرست شدى؟! همین الان صد میلیون از سفارت عربستان بریزن به حسابت از فردا با عکس ملک سعودى تو تهران راه میرى.
Derrick Rose
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
به تو ربطی نداره پولکی خائن
فرشاد33
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۵۴
توساکت شوخائن بی شرف پولکی غش کنه خوبه حرف نزنی نمیگن لالی
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
تو چی می گی سیرابی
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
از دوستان مسئول سایت تقاضا دارم فحاشی رو چاپ نکنن! مگه می شه اجازه داد افراد بیان و به هرکی، هرچی دلشون خواست بگن و برن! من طرفدار سرخ و آبی نیستم، ولی قطعا حق هاشمی نسب هست که بیاد و دفاع کنه از انتقالش به استقلال و البته این که هیچ کس هم حقی نداره که به خاطر ناراحتی از فردی، شروع به فحاشی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر