فهرست
قرارداد نیمار و بارسا افشا شد؛ رقم فسخ 190 میلیون یورو
قرارداد نیمار و بارسا افشا شد؛ رقم فسخ 190 میلیون یورو

قرارداد نیمار و بارسا افشا شد؛ رقم فسخ 190 میلیون یورو

آی اسپورت - متن قرارداد نیمار توسط فوتبال لیکز افشا شد. بر اساس این قرارداد که در سال ۲۰۱۳ توسط بارتومئو و راسل، مدیران فعلی و پیشین بارسا امضا شده،بازیکن برزیلی به محض امضای قرارداد با بارسا ۸،۵ میلیون یورو صرفنظر از دستمزد نقدا دریافت کرده است.
قرارداد نیمار تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد و رقم فسخ قرارداد وی ۱۹۰ میلیون یوروست. بازیکن برزیلی پنج میلیون یورو دستمزد سالانه ثابت می گیرد اما با احتساب پاداش ها این رقم به چیزی در حدود ۱۵ میلیون یورو در سال می رسد.
نیمار اگر در ۶۰ درصد بازیهای فصل بارسا حداقل ۴۵ دقیقه به میدان برود ۱ میلیون یورو دریافت می کند. همچنین هر بار در لیست کاتالان ها قرار بگیرد چه بازی کند چه نکند ۱۰۰ هزار یورو به حقوقش اضافه می شود. اگر نیمار توپ طلا بگیرد ۴۲۵ هزار یورو پاداش می گیرد. به ازای هر قهرمانی لالیگا ۶۳۷ هزار یورو دریافت می کند و به ازای هر قهرمانی در لالیگا ۸۵۰ هزار یورو. به ازای دو گانه لالیگا و کوپا ۸۵۰ هزار یورو پاداش می گیرد، دو گانه کوپا و چمپیونزلیگ ۱،۰۶۲.۰۰۰ یورو، به ازای دو گانه لالیگا و کوپا ۸۵۰ هزار یورو. به ازای دوگانه لالیگا و چمپیونزلیگ ۱،۴۸۷.۵۰۰ یورو و به ازای سه گانه ۱،۷۰۰.۰۰۰ یورو.
بازیکن برزیلی در ازای کسب سهمیه چمپیونزلیگ توسط بارسا ۶۳۷ هزار یورو پاداش می گیرد و در صورت صعود به مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ ۴۲۵ هزار یورو. طبیعتا رسیدن به این دو هدف برای بارسا آسان است. با احتساب این بندها، نیمار بدون در نظر گرفتن نتایج این فصل تا کنون ۴۳،۶ میلیون یورو از بارسا دریافت کرده که در صورت قهرمانی در سه جام باقی مانده برای بارسا این مبلغ بیشتر هم می شود.

منبع: وبسایت برنامه 90

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-11 12:04:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر