فهرست
کارشناسی: پسرفتِ منچستر یونایتد با ون گال
کارشناسی: پسرفتِ منچستر یونایتد با ون گال

کارشناسی: پسرفتِ منچستر یونایتد با ون گال

آی‌اسپورت – تعویضِ بینِ دو نیمه‌یِ ون گال و آوردنِ اشلی یانگ به جایِ مارکوس رشفورد خشمِ هودارانِ یونایتد در شبکه‌هایِ اجتماعی را به همراه داشت. تصمیمِ ون گال برایِ استفاده از یانگ به عنوانِ مهاجمِ مرکزی و نگه داشتنِ آنتونی مارسیال در بالِ چپ و خوان ماتا در بالِ راست برایِ این هواداران قابلِ درک نبود و برایِ همین دلیلِ اصلیِ شکستِ تیمشان را در همین تعویض می‌دیدند. اما جیمی کرگر که بازی را کنارِ گریم سونس، دیگر ستاره‌یِ سابقِ لیورپول و لدلی کینگ، کاپیتانِ سابقِ تاتنهام می‌دید به نکته‌یِ دیگری اشاره داشت: «انگار یونایتد دوباره پسرفت کرده. اگه ون گال موفق نشه حداقل تیمش را چهارم بکنه در فصلِ آینده جایی در اولدترافور نخواد داشت. نکته‌ای که به نظر من خیلی مهم بود حرف‌هایِ ون گال بعد از بازی بود که گفت تیمش خوب بازی کرده. یونایتد باشگاه بزرگتری از تاتنهام است، با اینکه تاتنهام در حالِ حاضر تیمِ بهتری داره. ون گال میگه تیمش خوب بازی کرده. ما هم بینِ دو نیمه از بازیِ یونایتد تعریف کردیم، در حالی که حتی یک بار هم موقعیتِ گل نداشتند. این سقوطِ سطحِ یونایتد و انتظارات از این تیمه.»
کرگر در ادامه تاکیدِ بیشتری رویِ مصاحبه‌یِ بعد از بازیِ ون گال کرد: «تاتنهام تویِ این بازی میتونست 6 تا گل بزنه در حالی که یونایتد فقط یک فرصت با آنتونی مارسیال داشت. اما با این وجود ون گال راضیه که تیمش قبل از گلِ اول جلویِ تاتنهام مقاوتِ خوبی داشته. این دقیقا حرفی بود که زد. کارِ یونایتد به اینجا کشیده که تاتنهام را مثلِ رئال مادرید میبینه. من اگه تویِ این تیم بازی می‌کردم و مربی‌ام بعد از چنین شکستی این حرف را میزد خیلی برایِ تیم نگران میشدم.»
شکستِ 3-0 یونایتد مقابلِ تاتنهام شانسِ رسیدنِ این تیم به من سیتی و آرسنال برایِ کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگ را کمتر از گذشته کرد و به تبعِ آن شانسِ باقی ماندن ون گال برایِ سالِ آخرِ قراردادش را هم بسیار کم کرد. خبرهایی که از اولدترافورد و هیات مدیره‌یِ باشگاه می‌رسد حاکی از این است که برعکسِ اختلافِ نظرِ اعضا در موردِ ژوزه مورینیو، توافقی کلی رویِ موریسیو پوچتینو به عنوانِ جانشینِ ون گال وجود دارد، توافقی که قطعا بعد از نمایشِ دیروزِ تاتنهام بیشتر هم شده است. 
     
آی اسپورت
2016-04-11 12:53:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر