فهرست
مقایسه نتایج پرسپولیس و استقلال مقابل مدعیان: خرگوش و لاکپشت
مقایسه نتایج پرسپولیس و استقلال مقابل مدعیان: خرگوش و لاکپشت

مقایسه نتایج پرسپولیس و استقلال مقابل مدعیان: خرگوش و لاکپشت

آی اسپورت - پرسپولیس و استقلال پیش از دربی تهران، بیشتر بازی‌هایشان را با 6 تیم بزرگ بالای جدول برگزار کرده و بعد از دربی، هر کدام فقط یک بازی دیگر با مدعیان قهرمانی یا سهمیه آسیایی خواهند داشت. پرسپولیس هفته بیست و هشتم، روبروی نفت تهران قرار می‌گیرد و استقلال هفته بیست و نهم میزبان تراکتورسازی است.

بجز دربی رفت که با نتیجه مساوی تمام شد، هر دو تیم تا امروز 7 بازی از 8 بازی‌شان با استقلال خوزستان، تراکتورسازی، نفت تهران و ذوب آهن را انجام داده‌اند. مرور این بازی‌ها، می‌تواند آمادگی آن‌ها برای بازی‌های بزرگ را نشان دهد. پرسپولیس از دو بازی رفت و برگشت با استقلال خوزستان 3 امتیاز، از دو بازی با تراکتورسازی 4 امتیاز، یک بازی با نفت 1 امتیاز و دو بازی با ذوب آهن هم 1 امتیاز گرفته است. 9 امتیاز از 7 بازی سخت، که آمار زیاد خوبی برای سرخپوشان پایتخت محسوب نمی‌شود. در طرف مقابل استقلال از دو بازی با استقلال خوزستان 2 امتیاز، یک بازی با تراکتورسازی 1 امتیاز، دو بازی با نفت 3 امتیاز و دو بازی با ذوب آهن 1 امتیاز گرفته و 7 امتیاز از 7 بازی سخت این فصل دارد. با این آمار، پرسپولیس توانسته در دیدارهای مستقیم با دیگر مدعیان 2 امتیاز بیشتر از استقلال بگیرد.

نکته جالب اینکه نیم فصل اول، اوضاع استقلال مقابل تیم‌های بزرگ بهتر از پرسپولیس بود. استقلالی‌ها با یک امتیاز بازی با استقلال خوزستان و تراکتورسازی و 3 امتیاز بازی با نفت تهران، 5 امتیاز از این بازی‌ها داشتند و در طرف مقابل، پرسپولیس 4 امتیاز از مساوی با نفت و بردن تراکتورسازی گرفته بود. نیم فصل دوم، اوج گرفتن آرام پرسپولیس علاوه بر هم‌امتیاز کردن این تیم با استقلال در جدول، توانست آمار آن‌ها مقابل تیم‌های مدعی لیگ را هم بهتر کند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-11 14:55:50
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
پرسپولیس جلو اس خوزستان 4 امتیاز گرفته.اصلاح کنین لطفا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر