فهرست
خوش شانسی پرسپولیس در هفته‌های پایانی: سقوط رقبا قطعی می‌شود؟
خوش شانسی پرسپولیس در هفته‌های پایانی: سقوط رقبا قطعی می‌شود؟

خوش شانسی پرسپولیس در هفته‌های پایانی: سقوط رقبا قطعی می‌شود؟

آی اسپورت - بازی با تیم‌های انتهای جدولی در هفته‌های پایانی، معمولا دردسر زیادی برای مدعیان قهرمانی دارد. تیم‌هایی که برای فرار از سقوط، با همه وجود تلاش می‌کنند و خیلی اوقات بازی‌هایشان مثل بازی پرسپولیس و ملوان به جنجال کشیده می‌شود. پرسپولیس برانکو در دو بازی اخیر، 6 امتیاز از ملوان و سیاه جامگان گرفت اما مقابل هر دوی آن‌ها روز سختی را تجربه کرد. گل برتری پرسپولیس مقابل سیاه جامگان دقیقه 83 و گل برتری مقابل ملوان، دقیقه 94 زده شد. پرسپولیس در 5 هفته باقی مانده لیگ، با دو تیم دیگر مدعی سقوط بازی خواهد کرد اما شاید بازی مقابل آن‌ها برای تیم برانکو به اندازه دو بازی گذشته دردسرساز نباشد.

استقلال اهواز و راه آهن در حال حاضر، دو تیم آخر جدول لیگ هستند. استقلال اهواز دو هفته دیگر روبروی پرسپولیس قرار می‌گیرد و راه آهن، هفته آخر با این تیم بازی می‌کند. استقلال اهواز در حال حاضر، 11 امتیاز با منطقه امن جدول فاصله دارد و اگر این هفته نتواند امتیاز بگیرد و فاصله‌اش با ملوان رده سیزدهمی بیشتر شود، سقوطش قبل از بازی با پرسپولیس قطعی خواهد شد.

راه آهن رده پانزدهمی هم 5 امتیاز از منطقه امن جدول عقب‌تر است و اگر تا هفته آخر این فاصله کمتر نشود، پرسپولیسی‌ها با تیمی بازی می‌کنند که سقوطش قطعی شده و کار راحت‌تری برای برد خواهند داشت.

در هفته پایانی لیگ که استقلال در قم با صبا و استقلال خوزستان در اهواز با ذوب آهن بازی می‌کنند، بازی با راه آهن سقوط کرده می‌تواند برگ برنده مهمی برای پرسپولیس باشد. البته به شرطی که آن‌ها از دربی سربلند خارج شوند و شانس قهرمانی‌شان تا هفته آخر باقی بماند.



کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-11 16:41:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر