فهرست
چلسی 3-0 استوک سیتی: پیروزی چلسی با درخشش صلاح
چلسی 3-0 استوک سیتی: پیروزی چلسی با درخشش صلاح

چلسی 3-0 استوک سیتی: پیروزی چلسی با درخشش صلاح

آی اسپورت- از ساعاتی پیش، دو تیم چلسی و استوک سیتی در هفته ی سی و سوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان مورینیو توانستند با گل‌های محمد صلاح، فرانک لمپارد و ویلیان ، بازی را با نتیجه ی 3-0 به نفع خود به پایان برسانند.

ترکیب دو تیم:

چلسی:چک- ایوانوویچ- گری کیهیل-تری- سزار آسپیلیکوئتا- لمپارد- ماتیچ- شورله- ویلیان- صلاح- تورس

استوک سیتی:بگوویچ- کامرون- شوکراس- ویلسون- پیترس- اودم‌وینگهپ- ولانپ- پالاسیوس- زونی- آرناتوویچ- کراوچ

شرح بازی:

بازی با برتری آبی ها آغاز شد. روی پاس خوب ویلیان، فرناندو تورس در موقعیتی بسیار خوب قرار گرفت که آسمیر بگوویچ، واکنش خوبی به ضربه ی تورس نشان داد و مانع گل خوردن تیمش شد.

دقایقی بعد، ایوانوویچ با یک شوت زیبا از 18 متری، بار دیگر این دروازه بان صرب را وادار به واکنش کرد که او با پشت دست راستش، توپ را از زیر تیرک به بیرون هدایت کرد.

استوک، یک موقعیت بسیار خوب را به چلسی تقدیم کرد. اریک پیترس، قصد داشت با سینه‌اش توپ را به بگوویچ برساند ولی این تورس بود که نتوانست توپ را در محوطه ی 6 قدم وارد دروازه ی استوک کند.

صلاح در دقیقه ی 31 توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند و فشار را از روی تیم مورینیو تا حدی بکاهد.

نیمه ی دوم را تیم مهمان بهتر شروع کرد و بازی را در اختیار داشت تا اینکه مورینیو، آزارد را از روی نیمکت به داخل زمین فرستاد.

مهاجم بلژیکی به محض ورود به زمین، یک پاس پشت پای خوب به صلاح داد که این مهاجم مراکشی توانست یک پنالتی برای تیمش بگیرد.

پشت پنالتی لمپارد قرار گرفت که پنالتی او توسط بگوویچ دفع شد ولی در ریباند این توپ، هافبک با تجربه ی چلسی توانست فاصله را به 2 گل برساند.

با شوت زیبای ویلیان از پشت محوطه ی جریمه، نتیجه ی بازی به 3-0 تغییر کرد و استوک، دیگر راهی برای بازگشت به بازی پیدا نکرد. هرچند آنها با 40 امتیاز، از منطقه ی سقوط در امان هستند.

چلسی توانست پیروزی مهمی را پیش از دیدار روز سه‌شنبه در مقابل PSG در استمفورد بریج به دست آورد.

گل‌ها:

http://kassiesa.nl/uefa/clubs/images/Chelsea.pngدقیقه 32- گل برای چلسی ! روی پاس نمانیا ماتیچ، محمد صلاح توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند.

http://kassiesa.nl/uefa/clubs/images/Chelsea.pngدقیقه 62- گل برای چلسی ! فرانک لمپارد، نتوانست پنالتی خود را درون دروازه قرار دهد ولی روی بازگشت این پنالتی، گل دوم چلسی را به ثمر رساند.

http://kassiesa.nl/uefa/clubs/images/Chelsea.pngدقیقه 72- گل برای چلسی ! ویلیان توانست گل سوم چلسی را به ثمر برساند و نتیجه را به 3-0 تبدیل کند.

     
آی اسپورت
2014-04-06 00:48:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر