فهرست
گزارش/ دی ماریا نمک به زخم یونایتدی ها پاشید
گزارش/ دی ماریا نمک به زخم یونایتدی ها پاشید

گزارش/ دی ماریا نمک به زخم یونایتدی ها پاشید

آی اسپورت- آنخل دی ماریا، ستاره پی اس جی، ثابت کرد که لوران بلان هم از فان گال بهتر است. شاید فان گال، سرمربی منچستریونایتد فکر کند بدترین خبر هفته برای او شکست 3 بر صفر مقابل تاتنهام در لیگ برتر انگلیس است. اما اظهار نظرهای اخیر آنخل دی ماریا، ستاره اسبق منچستریونایتد، مطمئنا برای سرمربی هلندی خوشایند نخواهد بود. یک سوال ساده که معمولا از خیلی از بازیکنان پرسیده می شود از دی ماریا پرسیده شد و قرار شد او لورن بلان، سرمربی فعلی اش در پاری سن ژرمن و فان گال، سرمربی سابقش در من یونایتد را مقایسه کند. او اعلام کرد که بلان تشخیص داده که بهترین پست برایش وینگر است و بهترین بازی های ستاره آرژانتینی در این پست خواهد بود. اما فان گال مدام او را جا به جا می کرده تا بهترین پست را برای او پیدا کند و در نهایت هم موفق نشده است.
البته سلامتی هم در شرایط دی ماریا تاثیر زیادی داشت و همین بازیکن که در پی اس جی در بهترین شرایط به سر می برد، در من یونایتد بارها مصدوم بود و نتوانست به میدان برود. دی ماریا همچنین گفته که فان گال کوچکترین توجی به اعتراضات هواداران که به دنبال استعفای او بودند نداشته است. از سال گذشته تا به حال هواداران اعتراضات زیادی به تاکتیک ها و سبک بازی فان گال داشته اند و به شکست 3 بر صفر مقابل تاتنهام این اعتراضات یک بار دیگر به اوجش رسیده است.
مطمئنا صحبت های دی ماریا هم عصبانیت هواداران یونایتد را دو چندان می کند و به نظر سرمربی هلندی در روزهای آخر فصل باید یک بار دیگر خودش را برای رو به رو شدن با اعتراضات هواداران و انتقادات آن ها آماده کند. چیزی که از زمان روی کار آمدن در اولدترافورد بارها آن را تجربه کرده است.
 به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-04-11 18:10:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر