فهرست
قرارداد دوساله روی هواست/ داربی را ببرند مظلومی می‌ماند
قرارداد دوساله روی هواست/ داربی را ببرند مظلومی می‌ماند

قرارداد دوساله روی هواست/ داربی را ببرند مظلومی می‌ماند

آی اسپورت- در حالی که پرویز مظلومی دائما روی قرارداد دو ساله‌اش با استقلال تاکید می‌کند، شایعه برکناری او حتی پیش از پایان این فصل بارها و بارها در رسانه‌ها مطرح شده است. شاید در تاریخ لیگ برتر سابقه نداشته باشد که مربی تیم صدرنشین تا این حد خطر برکناری را احساس کند.
با توجه به اینکه فقط 5هفته تا پایان لیگ باقی مانده، برکناری مظلومی تحت هر شرایطی منتفی است و مظلومی این فصل را با تیمش به پایان خواهد رساند. اما برای لیگ اینده، حضور او روی نیمکت استقلال در گروی کسب نتیجه مناسب در داربی82 خواهد بود.
استقلال این روزها در شرایط بسیار حساسی قرار دارد. اگرچه این تیم در لیگ خوب نتیجه گرفته و به فینال جام‌حذفی هم رسیده اما برخلاف پرسپولیس خبری از تمدید قرارداد سرمربی‌اش نیست و خود مظلومی هم می‌داند که نباید روی وعده‌ها حساب باز کند.
امروز همشهری ورزشی از قول یکی از مسئولان باشگاه خبر داد اگر استقلال فاتح داربی شود، به احتمال زیاد پرویز مظلومی هم می‌ماند. او مدعی بود که موضوع فوق در باشگاه هم به صورت غیررسمی میان بعضی از مدیران مطرح شده و آنها نیز معتقدند پیروزی در داربی عملا راه را برای قهرمانی استقلال همواره می‌کند.
به این ترتیب ابقای مظلومی برای فصل آینده در گروی نتیجه داربی و البته قهرمانی در فصل پانزدهم است.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-11 18:39:33
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
اون چیزی که روی هواست .... لنگیاس
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۰۶
آرام باشید استقلالی ها هنوز دربی شروع نشده و بلای اصلی سرتون نیومده که اینجوری درافشانی می کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر