فهرست
سیدجلال: نفت نه قهرمان می‌شود نه سهمیه می‌گیرد!
سیدجلال: نفت نه قهرمان می‌شود نه سهمیه می‌گیرد!

سیدجلال: نفت نه قهرمان می‌شود نه سهمیه می‌گیرد!

آی اسپورت- سید جلال حسینی، مدافع میانی نفت تهران به شدت از شرایط بحرانی این تیم ناراحت است، درست مثل بقیه بازیکنان که هرگز فکر نمی‌کردند تیمی که صاحبش وزارت نفت است، این چنین با مشکلات مالی مواجه شود. صحبت‌های سیدجلال در مورد وضعیت نفت، نتایج خوب این تیم و مسائل مختلف دیگر را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


قنبرزاده، مدیرعامل نفت گفته که پای بازیکنان و کادر فنی نفت را می‌بوسد. در این خصوص چه صحبتی داری؟
نمی‌دانم چه باید بگویم. اتفاقاتی در نفت افتاد که تا حالا ندیده بودم. این تیم صاحب ندارد و نمی‌دانیم با چه کسی طرف هستیم. الان خود بازیکنان و کادرفنی تیمداری می‌کنند. یک روز گریه می‌کنیم و روز دیگر هم مجبوریم که خودمان را بی‌دلیل خوشحال نشان دهیم.
 
چرا دست به اعتصاب نمی‌زنید؟
اعتصاب کنیم که چه شود؟ مگر اتفاقی می‌افتد؟ اصلا شما فکر کنید که ما در بازی‌های بعدی لیگ برتر حاضر نشویم و 3-0 بازنده شویم. خیال می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ مگر تیم صاحب دارد که اعتصاب یا اعتراض کنیم؟ مگر کسی حرف ما را می‌شنود؟ شما نمی‌دانید که بازیکنان با چه شرایطی سر بازی حاضر می‌شوند.
 
بیشتر توضیح می‌دهی؟
بازیکنان خودشان باید در خانه غذا بخورند و سر بازی بیایند. من قبل از بازی یک ساعت در ترافیک بودم و از پشت ترافیک رفتم سر زمین تا برای بازی آماده شوم! اگر مصدوم شوم واقعا چه کسی جوابم را می‌دهد؟با این وضعیت اگر بخواهم در مورد فوتبال حرف بزنم واقعا این رشته ورزشی را به لجن کشیده‌ام. بهتر است در مورد فوتبال صحبت نکنم. البته باید یک موضوع مهم را هم بگویم.
 
چه موضوعی؟
اگر قرار باشد برای بازی با استقلال‌خوزستان روز قبل از بازی به اهواز برویم، من پایم را آنجا نمی‌گذارم. بهتر است ما را عروسک خیمه‌شب بازی نکنند. چطور در تهران روز بازی به ورزشگاه می‌رویم. بهتر است برای بازی با استقلال‌خوزستان هم روز بازی به اهواز برویم.
 
مثل اینکه مدعی قهرمانی و کسب سهمیه هستید.
اصلا این‌طور نیست.در حال حاضر 3تیم استقلال‌خوزستان، استقلال‌تهران و پرسپولیس شانس‌های اصلی قهرمانی هستند. دو تیم تراکتورسازی و ذوب‌آهن هم در کنار آنها قرار دارند که رقیبان این سه تیم برای قهرمانی محسوب می‌شوند. نفت تهران نه مدعی قهرمانی است نه مدعی کسب سهمیه. ما فقط می‌خواهیم بازی‌هایمان را  انجام دهیم. گفتم که آن سه تیم مدعی هستند و بازی استقلال و پرسپولیس هم نقش مهمی در بالا رفتن شانس قهرمانی این دو تیم دارد.
 
ولی جدول نشان می‌دهد که نفت شانس کسب سهمیه و حتی قهرمانی را دارد.
خیر، در این زمینه ما هیچ نقشی نداریم و شرایط را توضیح دادم.
 
مثل اینکه خیلی ناراحتی.
چرا نباید ناراحت باشم؟ مگر برای مسئولان مهم است که تیمی مثل نفت وجود دارد؟ بازیکنان این تیم چه گناهی دارند؟ آنهایی که جوان هستند و می‌خواهند سر سفره خانواده‌هایشان نان ببرند چه گناهی دارند؟ چرا هیچ کس به فکر این تیم نیست؟ واقعا متاسفم و هیچ حرف دیگری ندارم.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-11 19:03:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر