فهرست
نکونام: آرزویم قهرمانی استقلال است
نکونام: آرزویم قهرمانی استقلال است

نکونام: آرزویم قهرمانی استقلال است

آی اسپورت- جواد نکونام زمانی که از آرزوی فوتبالی اش حرف می زد خداحافظی با پیراهن استقلال همراه با یک جام را آرزویش می دانست اما حالا که بنابه دلایلی این اتفاق برای او نیفتاده و نتوانسته در استقلال بماند آرزویش فقط به قهرمانی این تیم محدود شده. نکونام در آخرین مصاحبه اش گفت:« لیگ برتر را دنبال می کنم و آرزویم این است که استقلال قهرمان شود. تیم محبوب من است و امیدوارم بعد از ناکامی های اخیر، امسال دو جام بگیرد. البته کار این تیم سخت است. رقبای قدرتمندی دارد. من ابتدا فکر می کردم تیم ویسی یعنی استقلال خوزستان جزو مدعیان باقی نمی ماند ولی حالا به او تبریک می گویم که تمام پیش بینی ها را به هم زد. الان تیم های بالای جدول به یک اندازه شانس قهرمانی دارند ولی استقلال اهواز در شرایط بهتری است چون می تواند از فشاری که روی استقلال و پرسپولیس وجود دارد، نهایت استفاده را ببرد و در آرامش کارش را کند.
در هر صورت من امیدوارم استقلال تهران قهرمان شود. عاشق این تیم هستم و دلم برای هواداران بسیار تنگ شده است. هنوز هم به من لطف دارند. البته هواداران پرسپولیس هم همیشه با من محترمانه برخورد می کنند و باید از آنها هم تشکر کنم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-11 19:30:29
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
انشاالله که قهرمانیم. مسخره بود, رای اوردن باقری در حضور نکونام. بازیکنی که تنها افتخارش سکونشینی تو اروپا بود مقابل نکونامی که چندین سال تو بهتربن لیگ دنیا بازی کرد و تو سانتیگو برنابیو به ایکر مقدس گل زد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر