فهرست
تونی اولیویرا و درگیری با یک خبرنگار: به بزرگترت بگو بیاید!
تونی اولیویرا و درگیری با یک خبرنگار: به بزرگترت بگو بیاید!

تونی اولیویرا و درگیری با یک خبرنگار: به بزرگترت بگو بیاید!

آی اسپورت - تونی اولیویرا همانی است که فصل پیش بود، حتی در شرایطی که "نتیجه" برای تراکتورسازی اهمیت چندانی ندارد، با شور و هیجان خاصی کار می کند.

چهره محبوب پرتغالی تبریزی ها این را در کنفراس خبری حاشیه ساز شد. تونی در واکنش به سئوالی یکی از خبرنگارن با گفتن اینکه " می دانم چه کسی به تو خط می دهد" با عصبانیت ادامه داد: بهتر است همین الان شماره رییست را بگیر تا مستقیم با هم صحبت کنیم و از او بخواهم که اینقدر تو کار تیم من نگذارد.... که احتمالا منظور او مدیرعامل سابق تراکتورسازی است . تونی با عصبانیت حرفهایی را متوجه این خبرنگار کرد که قابل نوشتن هم نیست ! 
او که در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با استقلال خوزستان حرف می زد در  ادامه با اشاره به اینکه تراکتورسازان باید همیشه برای خوشحالی طرفدارانشان تلاش کنند، اینطور گفت که به خاطر هواداران تیمش احساس مسئولیت کرده است و تمام تلاشش را انجام خواهد داد تا نتایج خوبی کسب کند.
اولیویرا که نگران بی انگیزگی شاگردانش است، در این باره گفت: شرایط جدول به گونه ای است که نیازی به امتیاز نداریم و دقیقا به همین دلیل متاسفانه تیم مدتی است که کم انگیزه شده است. بازیکنان تیم در بازی مقابل فولاد خوزستان نشان دادند که آماده پیروزی هستند ولی متاسفانه اینگونه نشد. البته در 2 دیدار آتی هدف مهمی داریم که چیزی به غیر از آقای گل شدن کریم انصاری فر نیست و تغییراتی در ترکیب داده ایم تا بلکه بهترین گلزن لیگ برتر بازیکنی از تراکتورسازی باشد.
او همچنین رویارویی با استقلال خوزستان را فرصتی برای جوانان تیمش دانست و اینطور گفت که " فردا سعی خواهیم کرد به سه امتیاز دست یابیم و سعی می‌کنیم از بازیکنانی که کمتر استفاده کردیم بیشتر استفاده کنیم ولی شاید آنها انگیزه بازیکنان باتجربه را نداشته باشند.
سرمربی تراکتورسازی همچنین درباره تساوی خانگی تیمش در لیگ فهرمانان فرصت طلبی العین امارات را دلیل از دست رفتن 2 امتیاز حساس دانست و ادامه داد: العین یک مهاجم بلند قد داشت که میلاد فرخ‌الدینی از وی کوتاه قدتر بود و بقیه بازیکنان‌مان نیز به نسبت قدشان کوتاه است.
اولیویرا سخنانش در کنفرانس خبری را با این سخنان به پایان برد: بعد از اینکه به تبریز آمدم بسیاری از من پرسیدند که چرا این مسئولیت را پذیرفته‌ و ریسک کرده ام. من به خاطر هواداران و احساسی که نسبت به آنها داشتم آمدم و دلیل دیگر نیز این بود که خودم را مسئول می‌دانم. باید بدانیم که مربی آمده است و نه جادوگر. تمام سعی‌ام را می‌کنم تا نتایج خوبی که در شان هوادارانمان است را کسب کنیم.

     
آی اسپورت
2014-04-05 21:21:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر