فهرست
رکوردهای پرسپولیس:395 روز نباختن به راه آهن ،502 روز نباختن در آزادی
رکوردهای پرسپولیس:395 روز نباختن به راه آهن ،502 روز نباختن در آزادی

رکوردهای پرسپولیس:395 روز نباختن به راه آهن ،502 روز نباختن در آزادی

آی اسپورت – رکوردهای پرسپولیس در نباختن های متوالی در خانه و مقابل راه‌آهن جالب به نظر می رسد اما تنها برد است که فردا به در دایی و یتمش می خورد.
پرسپولیس فردا در شرایطی به مصاف راه آهن می رود که تجربه 395 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی را در کارنامه دارد. آخرین باخت سرخپوشان در ورزشگاه آزادی به اسفند سال 91 و مسابقه ای بر می گرددکه یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بود و علی دایی سرمربی ت راه آهن. پرسپولیس از آن روز به بعد در هیچ دیداری بازی را به حریفان خود در ورزشگاه آزادی واگذار نکرده و در 21 بازی بدون باخت میدان را ترک کرده است.
پرسپولیس بعد از بازی مقابل راه آهن و با توجه به احتمال شروع فصل جدید لیگ برتر در تاریخ دوم مرداد 93 ، 107 روز دیگر در میادین رسمی و در ورزشگاه آزادی به میدان نخواهد رفت و با این اوصاف سرخپوشان در صورت نباختن به راه آهن رکورد 502 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی را در کارنامه ثبت خواهند کرد.
نکته جالب دیگر در مورد پرسپولیس اینکه این تیم در فصل جاری لیگ برتر تنها تیمی بوده که در بازی های خانگی خود بدون باخت میادین را ترک کرده است.
پرسپولیس با کسب 11 برد و 3 مساوی و بدون باخت در بازی های خانگی فصل جاری میادین را ترک کرده و تنها تیم لیگ برتری است که در هیچ یک از بازی های خانگی اش شکستی را در کارنامه ندارد. پرسپولیس همچنین با کسب 36 امتیاز از نظر کسب امتیاز بهترین عملکرد را داشته است.
فولاد خوزستان با یک باخت و کسب 33 امتیاز پس از پرسپولیس بهترین عملکرد را در بازی های خانگی داشته است. فولاد در صورت برتری مقابل استقلال 36 امتیازی خواهد شد و پرسپولیس برای حفظ این عنوان خود به یک مساوی نیاز دارد هرچند که سرخپوشان برای کسب عنوان قهرمانی و سهمیه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه برتری مقابل راه آهن به میدان خواهند رفت.

     
آی اسپورت
2014-04-05 21:24:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر