فهرست
واکنش تند بازیکنان منچستریونایتد به رفتار بد فن‌خال
واکنش تند بازیکنان منچستریونایتد به رفتار بد فن‌خال

واکنش تند بازیکنان منچستریونایتد به رفتار بد فن‌خال

آی اسپورت - نشریه «سان» انگلیس در گزارشی اختصاصی اعلام کرد در پی شکست 3 بر صفر یکشنبه شب منچستریونایتد در خانه تاتنهام در هفته سی‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس که شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط این تیم را کاهش داد، رختکن شیاطین سرخ جو ناآرامی داشته است.
براساس این گزارش، در بین دو نیمه لوئیز فن‌خال به‌شدت به مارکوس رشفورد، مهاجم 18 ساله خود تاخت و جملاتی تحقیرآمیز را نثارش کرد و حتی وی را هُل داد. او معتقد بود که رشفورد بیش از حد توپ را در عرض می‌برد و زودتر باید تصمیم بگیرد. فن‌خال همچنین مارکوس روخو، مدافع آرژانتینی تیمش را بر سر گل دوم مقصر دانست و در رختکن از او نیز انتقاد کرد. سرمربی هلندی سرخپوشان منچستر با شروع نیمه دوم این مهاجم جوان را نیمکت‌نشین کرد و به جای او اشلی یانگ را به میدان فرستاد. رشفورد اخیراً پنج گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده که یکی از آنها در پیروزی یک بر صفر در دربی منچستر بوده است.
فن‌خال با شروع نیمه دوم در حالی که نتیجه بدون گل دنبال می‌شد، تغییراتی در تاکتیک‌های تیم به‌وجود آورد. او به‌جای اینکه در 45 دقیقه دوم از آنتونی مارسیال در نوک خط حمله استفاده کند، اشلی یانگ را که اولین بازی خود را پس از بازگشت به میادین انجام می‌داد، در این پست قرار داد. پس از اتمام این بازی جو رختکن منچستریونایتد همچنان اوضاع ناآرامی داشت و بازیکنان این تیم که از رفتار سرمربی هلندی‌شان بین دو نیمه با رشفورد و تغییر تاکتیک از سوی وی عصبانی بودند، این موضوع را مستقیم به وی گفتند.
 
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-12 09:49:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر