فهرست
گاف‌هایی که دیده نمی‌شوند؛ مظلومی حواسش به حنیف هست؟
گاف‌هایی که دیده نمی‌شوند؛ مظلومی حواسش به حنیف هست؟

گاف‌هایی که دیده نمی‌شوند؛ مظلومی حواسش به حنیف هست؟

آی اسپورت - هنوز 15 دقیقه از بازی نگذشته بود که هواداران استقلال نیم‌خیز شدند! نفس‌ها در سینه حبس شد و فکر کردند که کار برای استقلال تمام شد اما گاف حنیف را طبق معمول یکی از هم تیمی‌هایش توانست جمع و جور کند. این برای بار اولی نبود که عمران‌زاده تیمش را به خطر می‌انداخت. در طول بازی با سپاهان هم چندین بار اشتباه کرد و باید خوشحال باشد که مگویان در این بازی هوشیار بود و تمام توپ‌ها را جمع می‌کرد. عمران‌زاده در بازی با استقلال خوزستان هم چنین اشتباهی را مرتکب شد. عمران‌زاده قصد داشت با ضربه سر توپ را دفع کند که نزدیک بود توپ درون دروازه استقلال جا بگیرد اما طالب‌لو که در آن بازی آماده نشان داده بود توپ را گرفت.
عمران‌زاده چند بازی است که به یار دوازدهم حریف تبدیل شده و اگر هم‌تیمی‌هایش حواسشان جمع نباشد گاف حنیف تبدیل به حسرت بزرگی می‌شود اما چرا عمران‌زاده این قدر ناآماده نشان می‌دهد و مثل یک مدافع مبتدی واکنش‌هایی دارد که سایر بازیکنان تیم را به زحمت می‌اندازد. این گاف‌های حنیف شاید هواداران استقلال را به یاد اشتباهات فصل پیش صادقی بیندازد. گل به خودی‌هایی که این بازیکن می‌زد و اشتباهاتی که داشت در نهایت او را از فهرست استقلالی‌ها حذف کرد. عمران‌زاده شبیه صادقی کار می‌کند با همان اشتباهاتی که می‌تواند نتیجه تیم را عوض کند. یک بازیکن قرار است چند بار اشتباه کند تا کادر فنی به فکر چاره‌ای بیفتد. شاید هم اشتباهات حنیف زیر بازی پر انتقاد استقلال مخفی می‌شود و کسی دیگر به طور اختصاصی اشتباهات استقلالی‌ها را واکاوی نمی‌کند اما بازی دربی میدان آزمون و خطا نیست. دربی 82 از حساسیت خاصی برخوردار است خصوصا اینکه دو تیم برای قهرمانی می‌جنگند و می‌تواند سرنوشت آنها با یک اشتباه عوض شود.
در این میان و در هیاهوی این روزها پرویز مظلومی حواسش به گاف‌های عمران‌زاده هست؟ این بازیکن از نظر روحی و فنی برای دربی آمادگی دارد؟ یا این بار هم حکم یار دوازدهم حریف را دارد؟ استقلال بازی سختی را مقابل پرسپولیس خواهد داشت و با بازی که مقابل سپاهان داشت برای شکست سرخ‌ها شانس کمی به او داده می‌شود. با این اوصاف اشتباهات تاثیرگذار بازیکنانی مثل حنیف هم نباید دغدغه‌ای برای استقلالی‌ها باشد.
 
منبع: ایران ورزشی
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-12 10:44:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر