فهرست
مدافع استقلال خواهان جدایی؛ مظلومی بماند می‌روم
مدافع استقلال خواهان جدایی؛ مظلومی بماند می‌روم

مدافع استقلال خواهان جدایی؛ مظلومی بماند می‌روم

آی اسپورت- امین حاج‌محمدی از وضعیتی که در استقلال دارد به‌شدت ناراضی است و احتمال دارد پس از تنها یک فصل حضور در جمع آبی‌پوشان این تیم را ترک کند.
حاج‌محمدی یکی از بازیکن جوان و اسم‌ورسم‌داری بود که در ابتدای فصل به استقلال آمدند. اما بر خلاف روزبه چشمی که به خوبی در ترکیب این تیم جا افتاد و خودش را مطرح کرد، حاج‌محمدی جایگاه محکمی در برنامه‌های تاکتیکی پرویز مظلومی پیدا نکرد. این مدافع که از نفت تهران به استقلال آمده در این فصل بیشتر نیمکت‌نشین بوده تا بازیکن اصلی.
حاج‌محمدی در استقلال 13بار در ترکیب اصلی بازی کرد و یک بازی هم به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد. او تا این مقطع از فصل مجموعا 1183دقیقه برای استقلال بازی کرده است. این آمار برای بازیکنی که در ابتدای فصل جزو گزینه‌های تیم‌ملی هم بود اصلا راضی‌کننده نیست. این در حالی است که پرویز مظلومی در نقل‌وانتقالات به‌شدت خواهان او بود و در نهایت هم با استقلالی‌ها قرارداد سنگینی به مبلغ 900میلیون تومان امضا کرد اما حالا کاملا نیمکت‌نشین است.
شماره55 استقلال در پنجره نقل‌وانتقالات نیم‌فصل یک پیشنهاد خوب و جدی از تراکتورسازی داشت اما استقلالی‌ها با جدایی او مخالفت کردند. وقتی مظلومی و مسئولان باشگاه با انتقال او به تراکتور موافقت نکردند به نظر می‌رسید در نیم‌فصل دوم شانس بیشتری برای درخشش داشته باشد اما باز هم به همان سرنوشت نیم‌فصل اول دچار شد و فرصت چندانی برای حضور در میدان به دست نیاورد.
حاج‌محمدی که در بازی این هفته استقلال و سپاهان هم روی نیمکت نشسته بود بعد از بازی به شدت از وضعیت موجود شکایت داشت. تا جایی که این نارضایتی را علنی کرد و در جمع تعدادی از هواداران ساز جدایی زد. حاج‌محمدی خیلی جدی به هواداران اعلام کرد در صورت ماندن مظلومی، از این تیم جدا می‌شود. ظاهرا تصمیم این مدافع بلندقامت کاملا جدی است و فقط تغییرات اساسی روی نیمکت استقلال می‌تواند او را از تصمیمش منصرف کند.

9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-12 12:17:12
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
خیلی سوتیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر