فهرست
تلاش برای اخراج نویدکیا/ بعد از هادی نوبت به محرم رسید
تلاش برای اخراج نویدکیا/ بعد از هادی نوبت به محرم رسید

تلاش برای اخراج نویدکیا/ بعد از هادی نوبت به محرم رسید

آی اسپورت- ماجرای محرم نویدکیا در سپاهان هر روز پیچیده‌تر می‌شود. شنیده شده که خود مدیریت باشگاه هم در حال بررسی راه‌هایی برای دور کردن او از اطراف تیم است. محرم از همان اردوی پیش‌فصل در ترکیه جنجال را شروع کرد و بدون اینکه بخواهیم قضاوت کنیم که کارش خوب بوده یا بد، در حاشیه‌های ایجاد شده برای سپاهان در این فصل نقش اصلی را ایفا کرد.
درباره ستاره دو دهه اخیر فوتبال اصفهان حرف‌وحدیث‌های تایید نشده‌ای وجود دارد؛ اینکه تعدادی از مدیران سابق فوتبال این شهر از او همچنان حمایت می‌کنند و یک حامی بزرگ هم در تیم فوتبال باشگاه دارد. عده‌ای از لیدرها هم همچنان حامی سرسخت او هستند.
نویدکیا جدا از توانایی‌های فنی و دستاوردی که در این سال‌ها برای تیمش داشته، مسئول یک صندوق ویژه بوده که از محل پاداش‌های بازیکنان و کادرفنی از سال‌های گذشته برای کمک به افراد بی‌بضاعت تشکیل شده بود. سپاهانی‌ها در مقطعی پاداش‌های کلانی می‌گرفتند که در برخی موارد تا نفری 50میلیون برای بازی‌های آسیایی هم می‌رسید. مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند این پاداش‌ها را در بانکی سپرده‌گذاری کنند و از سود آن به افراد بی‌بضاعت کمک کنند. برخی مدعی هستند که از این سود به برخی لیدرها هم پاداش داده می‌شده.
محرم به خاطر نوع قراردادی که بسته هم مورد احترام اصفهانی‌هاست. او که معمولا پیش‌بینی می‌کند بخش اعظمی از فصل را از دست بدهد، باشگاه را متقاعد کرد تا با او بر اساس حضور در هر بازی قرارداد ببندند و هر مسابقه 45میلیون به این بازیکن بدهند که با توجه به 10حضور محرم در این فصل تنها 450میلیون هزینه قرارداد او شده است.
در اصفهان گفته می‌شود قهوه‌خانه‌ای وجود دارد که اپوزیسیون سپاهان در آن پاتوق کرده‌اند و اتفاقات پیرامون این باشگاه را رصد می‌کنند. در این پاتوق هم کسی دشمن نویدکیا نیست. با این‌حال به نظر می‌رسد دوران طولانی‌مدت محبوبیت و تاثیرگذاری این بازیکن قدیمی فوتبال ایران در تیم سپاهان به پایان رسیده است. گفته می‌شود خود باشگاه هم از اینکه برابر نقش‌ایفا کردن‌های محرم موضع انفعالی داشته از عملکرد خودش راضی نیست و نمی‌خواهد بیش از این شاهد دودستگی در تیم باشد.
با کنار گذاشتن هادی عقیلی از تیم، محرم نویدکیا هم به اخراج بیش از هر زمان دیگری نزدیک شده است. او خواهان اخراج اشتیماچ و در دست گرفتن هدایت تیم فوتبال سپاهان است اما مدیریت باشگاه به این دلیل که محرم تجربه مربیگری ندارد و فاقد تحصیلات و مدرک مربیگری است، می‌ترسد چنین ریسکی مرتکب شود.
دیروز کفعمی علیه نویدکیا مصاحبه کرد و سجادی، دستیار فرکی هم درباره حاشیه‌های ایجاد شده توسط این بازیکن در دوران حسین فرکی گفت: «زمانی که حسین فرکی، سرمربی سپاهان بود، محرم هرگز چنین اقداماتی انجام نمی‌داد. او نه درباره ارنج حرف می زد و نه می‌توانست چنین حواشی ایجاد کند.»


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-12 15:17:39
نظر دهید

۱ نظر
sepahan
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۰۲
مطمئن باشید اونی که باید بره استیماچ و اون مدیر نالایقه غیر اصفهانی است. هوادارا همگی پشت محرم و هادی عقیلی هستند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر