فهرست
واکنش ملی‌پوشان به قرعه تیم ملی: سخت و آسان
واکنش ملی‌پوشان به قرعه تیم ملی: سخت و آسان

واکنش ملی‌پوشان به قرعه تیم ملی: سخت و آسان

آی‌اسپورت-  پس از اینکه حریفان ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی مشخص شدند، بازیکنان تیم ملی نسبت به تیم‌های هم گروه ایران واکنش نشان دادند.


آزمون:
گروه ما نسبت به گروه دیگر خیلی بهتر است، اما بازهم کار برای رسیدن به جام جهانی سخت است. من هم به سهم خودم تمام تلاشم را می‌کنم تا برای تیم ملی مؤثر باشم و گلزنی کنم.
 

عزت‌اللهی:
تیم‌های هر دو گروه همه خوب هستند، اما قرعه‌ای که نصیب ما شد خوب بود و نسبت به گروه دیگر گروه بهتری داریم، اما کارمان سخت است. هم کره‌جنوبی و هم ازبکستان و قطر تیم‌های قدرتمندی هستند، اما ما تیم اول آسیا هستیم و به مصاف آنها می‌رویم تا از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم.
 

حسینی:
برای ما بازیکنان گروه آسانی وجود ندارد. تیم‌هایی که تا این مرحله صعود کرده‌اند، تیم‌های کاملی هستند و قطعاً با برنامه‌ریزی تا این مرحله بالا آمده‌اند. بدون شک تیم‌های هم‌گروه ما تدارکات قوی‌تری از ایران دارند و این نقطه تمایز آنها با ماست. من گروه‌مان را گروه سختی می‌دانم چون پیش از جام جهانی برزیل با سه تیم این گروه بازی کرده‌ایم.
 

انصاری‌فرد:
وقت آن رسیده که تمام ایران همدل شوند.همه چیز مهیا شود که بتوانیم موفق باشیم. کره جنوبی قطعا می‌آید که از ما انتقام بگیرد.ازبکستان هم که می‌دانید چه هزینه‌هایی کرده. امکانات آنها خیلی بیشتر از ماست.حتی سوریه هم از تیم‌های خوب است و خبر دارم حتی الان که در جنگ هستند، هزینه‌های سنگین می‌کنند و خطرناک هستند.چین هم که سال‌هاست سرمایه‌گذاری کرده است.بدون تردید در این مرحله از مسابقات،بازی آسانی برای ما وجود ندارد. 
 

اخباری:
گروه بدی نیست. البته تمام تیم‌های حاضر در گروه سخت هستند اما ما یکی از قدرت‌های آسیا هستیم و شرایط آنطور نیست که خیلی نگران باشیم. نسبت به آینده خوش‌بینم و امیدوارم با آماده‌سازی خوب در آینده نتایج مناسبی بگیریم. مسئله‌ای که می‌تواند برای ما مهم باشد این است که آماده‌سازی قوی داشته باشیم. هر تیمی که بهتر کار کند و از لحاظ امکاناتی شرایط مناسب‌تری داشته باشد می‌تواند بهتر نتیجه بگیرد.
 
 

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-12 16:01:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر