فهرست
گزارش: عابدزاده در خندوانه‌ی امشب/ تجمع دلپذیرِ آبادانی‌ها
گزارش: عابدزاده در خندوانه‌ی امشب/ تجمع دلپذیرِ آبادانی‌ها

گزارش: عابدزاده در خندوانه‌ی امشب/ تجمع دلپذیرِ آبادانی‌ها

آی اسپورت- منتظر جذاب‌ترین برنامه خندوانه باشید... این شاید بهترین مقدمه برای دیدن برنامه‌ای باشد که احمدرضا عابدزاده رودروی رامبد جوان و البته جناب‌خان آبادانی می‌نشیند. عقاب‌آسیا هنوز هم جذاب است، هنوز هم می‌خندد، هنوز هم از خیلی‌ها آماده‌تر است و هنوز هم با اختلاف می‌تواند جذابیت یک برنامه را چندبرابر کند. رامبد جوان موفق شد، احمدرضا عابدزاده را از متل‌قو به تهران بکشاند و یکی از بهترین برنامه‌هایش را بسازد. احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان محبوب تیم‌ملی ایران به خنده‌هایش معروف است و حالا او را  در کنار آقای خنده و جناب‌خان تصور کنید!
البته حضور او در این برنامه تفاوت‌های زیادی داشت و رامبد جوان برنامه‌های ویژه‌ای برای میزبانی از او داشت تا حسابی مردم را سورپرایز کند. احمدرضا عابدزاده به همراه یکی از دوستان نزدیکش (محمد رجبی) شنبه‌شب راهی استودیوی خندوانه شد و با استقبال بی‌نظیر خندوانه‌ای‌ها جلوی دوربین رفت. جالب است که یک‌ساعت قبل از آغاز برنامه او با عوامل برنامه به‌خصوص محمد بحرانی حسابی گرم گرفت. بحرانی از طرفداران دوآتیشه عابدزاده است و از دیدن او واقعا سورپرایز شد اما استقبال به همین‌جا ختم نشد و عابدزاده در شرایطی ویژه وارد استادیوم شد.
رامبد جوان با خلاقیتش استودیو را تبدیل به استادیوم کرد و با شیپوری جو را برای حضور احمدرضا عابدزاده آماده کرد. بعد از تمرین‌هایی که با تماشاگران شده بود همه یک‌صدا شعار معروف «شهر ما شهر مونیخه، تیم ما بایرن‌مونیخه، عقاب‌آسیا با ماست، دروازه‌بان تیم ماست، احمدرضا عابدزاده» را سر دادند که خنده‌های عابدزاده در این لحظه همه را یاد بازی تاریخی با استرالیا انداخت.
جناب‌خان هم که همشهری خود را دیده بود، حسابی سنگ‌تمام گذاشت و برای عابدزاده از همان شعرهای معروفش خواند. این برنامه با انرژی مثال‌زدنی پیش رفت و انگار قرار نبود تمام شود. بعد از پایان ضبط، عابدزاده یک‌ساعت در استودیو ماند تا با هوادارانش عکس یادگاری بگیرد. او دقایقی هم با رامبد و عوامل برنامه عکس یادگاری گرفت و بدون خستگی با خنده خداحافظی کرد.
روز یکشنبه هم عوامل برنامه سراغ دو نفر از دوستان صمیمی عابدزاده رفتند و در مورد او گزارشی را ضبط کردند. مهدی شیرازی پیشکسوت کشتی و مهدی هاشمی‌نسب دوست دیرینه عابدزاده روبه‌روی دوربین خندوانه نشستند.


منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-12 16:02:08
نظر دهید

۲ نظر
فرشاد33
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
هاشمی نسب چه غلطی اونجامیکرده اه اه
-
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
مهمترین افتخار اسطوره پرسپولیس قهرمانیش تو آسیا با استقلاله! آخه چقدر بدبختن این لنگیا خودشون که فقط جام ولایت قهرمان میشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر