فهرست
زمان جالب بازیهای ایران:کره درتاسوعاوعرفه،ازبکهادرشب قدر
زمان جالب بازیهای ایران:کره درتاسوعاوعرفه،ازبکهادرشب قدر

زمان جالب بازیهای ایران:کره درتاسوعاوعرفه،ازبکهادرشب قدر

آی اسپورت- امروز مراسم قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جهانی در قاره آسیا مشخص شدو تیم ملی فوتبال ایران در گروه اول با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، چین، قطر و سوریه همگروه شد. بدین ترتیب شاگردان کارلوس کی روش باید از یازدهم شهریورماه 95 بازی های خود را برای رسیدن به جام جهانی روسیه آغاز  کنند و یک سال و سه روز بعد در تاریخ چهاردهم شهریورماه 96 به کار خود پایان دهند.
نکته جالب درباره برنامه اعلام شده از طرف فیفا این است که بعضی از بازی های تیم ملی در روزهایی برگزار می شود که در کشور ما با یک روز عادی بسیار متفاوت است و در نوع  خود بسیار جالب و قابل توجه خواهد بود.
به طور مثال چهارمین بازی تیم ملی روز سه شنبه بیستم مهرماه 95 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. جایی که بچه های تیم ملی باید به مصاف کره جنوبی بروند. روز سه شنبه تاسوعای حسینی است.
بازی ششم و هفتم تیم ملی در راه جام جهانی در نوروز 96 به انجام می رسد. سفید پوشان ابتدا باید در تاریخ سوم فروردین ماه به دوحه بروند و مقابل قطر بازی کنند و سپس 5 روز بعد در آزادی از چین پذیرایی کنند.
بازی هشتم شاگردان کی روش روز بیست و سوم خردادماه 96 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و ما باید به مصاف ازبکستان برویم. بازی با ازبکستان مصادف شده است با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان یا اولین شب قدر.
کره جنوبی و ایران روز پنجشنبه 9 شهریور 96 مصادف با روز عرفه در زمین چشم بادامی ها مقابل یکدیگر قرار می گیرند.
در نهایت آخرین بازی تیم ملی ایران در راه رسیدن به جام جهانی مقابل سوریه خواهد بود که آن دیدار هم در شب تولد امام علی نقی(ع) به انجام می رسد.
لازم به ذکر است تمامی بازی های تیم ملی ایران در این رقابت ها در روزهای سه شنبه و پنجشنبه برگزار خواهد شد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-04-12 18:23:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر