فهرست
شهرخودرو نگران داوری بازی با استقلال است!
شهرخودرو نگران داوری بازی با استقلال است!

شهرخودرو نگران داوری بازی با استقلال است!

آی اسپورت - قائم مقام باشگاه شهرخودرو درباره اتفاقات احتمالات داوری بازی این تیم مقابل استقلال اظهار نظر پیش دستانه‌ای انجام داد. وحید علیپور قائم‌مقام  شهرخودرو به سایت این باشگاه گفت: اعتقاد مجموعه شهرخودرو همواره بر به اجرا آمدن یک فوتبال سالم و پاک بوده و هست ولی اتفاقات چند هفته اخیر و پنالتی‌هایی که بر روی اشتباهات داوری به نفع استقلال در بازی با نساجی و سپاهان گرفته شده، ذهنیت بدی را برای بازیکنان و کادر فنی شهرخودرو پیش آورده است.هرگز دنبال اتهام زدن نیستیم اما تمام حرف ما این است که قضاوت این بازی شش امتیازی که تاثیر بسزایی در تعیین تکلیف سهمیه صعود به آسیا هم برای تیم ما و هم سایر تیم‌های مدعی در کورس دارد را باید با حساسیت بیشتری دنبال کرد و از سوی بخش‌های مربوطه مورد نظارت دقیق‌تری قرار داد.

قائم‌مقام شهرخودرو وضعیت آمادگی این تیم را مطلوب دانست و گفت: هیچ نگرانی‌ای از بحث فنی نداریم چراکه تمرینات خوبی را شهرخودرو زیر نظر کادر فنی انجام داده و تیم با انگیزه بالا، آماده این بازی حساس است. محروم و مصدومانی هم داریم که در این بازی در اختیار نخواهیم داشت اما با اطمینانی که به سایر نفرات تیم وجود دارد برای کسب سه امتیاز شیرین خانگی پای به میدان خواهیم گذاشت که انشاالله بتوانیم دل مردم عزیز خراسان را شاد کنیم.

وی با بیان اینکه قطعا سهمیه آسیا باعث درآمدزایی باشگاه شهرخودرو خواهد بود، گفت: تمام تلاش مجموعه شهر خودرو برای آسیایی شدن به کار گرفته شده و برای این بازی هم همچون دو بازی گذشته پاداش ویژه در نظر گرفته‌ایم. سهمیه آسیا باعث کمک AFC و همچنین جذب اسپانسرها خواهد شد که برای یک باشگاه خصوصی بشدت قابل توجه است.

     
آی اسپورت
2020-08-05 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر