فهرست
رئال سوسیداد 0-4 رئال مادرید: کهکشانی ها تخت گاز می روند
رئال سوسیداد 0-4 رئال مادرید: کهکشانی ها تخت گاز می روند

رئال سوسیداد 0-4 رئال مادرید: کهکشانی ها تخت گاز می روند

آی اسپورت- ساعاتی پیش، دو تیم رئال مادرید و رئال سوسیداد در هفته ی سی و سوم لالیگا در ورزشگاه آنو‌ته‌آ به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان آنچلوتی توانستند با کسب یک پیروزی راحت در یکی از سخت‌ترین بازی‌های باقیمانده در لالیگا، به حضورشان در کورس قهرمانی ادامه دهند.

ترکیب دو تیم:

رئال مادرید: دیگو لوپز- په‌په- راموس- کارواخال- ناچو- مودریچ- ایسکو- ایارامندی- آلونسو- بیل- بنزما

رئال سوسیداد:براوو- مارتینز- میکل- الوستاندو- مارکل- اینیگو- گریزمن- ولا- کانالس- زوراتوز- خوسه انجل

شرح بازی:

نیمه ی اول بازی کسل کننده و سردی توسط هر دو تیم به اجرا در آمد. سوسیداد موقعیت‌های بهتری نسبت به رئال مادرید در اختیار داشت و حتی در آستانه ی گلزنی بود که توپ آنها توسط ایارامندی دفع شد و رئال مادرید روی همان توپ ضد حمله ای ترتیب داد که روی ریباند شوت بنزما، ایارامندی توانست دروازه ی تیم سابق خود را باز کند.

نیمه ی دوم را رئال مادرید بهتر شروع کرد. آنها با به اجرا گذاشتن یک بازی منطقی، توانستند بازی را در دست بگیرند و موقعیت چندانی به سوسیداد ندهند. در 10 دقیقه ی ابتدایی نیمه ی دوم، دو شوت رئال به تیرک دروازه ی سوسیداد برخورد کرد و این تیم با خوش شانسی از گل خوردن گریخت. اشتباه براوو، دروازه بان سوسیداد، گرث بیل را در فاصله ی 30 متری صاحب توپ کرد که این بازیکن با یک شوت دقیق توانست دومین گل تیمش را به ثمر برساند. بازی بار دیگر آرام شد و رئال که ستاره ی بی بدیل خود یعنی رونالدو را در اختیار نداشت، نتیجه ی خوبی کسب کرده بود. دقیقه ی 85 بازی په‌په توانست روی پاس راموس، گل سوم تیمش را به ثمر برساند. سپس نوبت تعویضی های رئال مادرید بود که بدرخشند. روی پاس زیبای دی‌ماریا، آلوارو موراتا در موقعیت تک‌ به تک قرار گرفت و این مهاجم آینده دار، توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند. رئال مادرید توانست در یکی از مهم‌ترین بازیهایش تا پایان فصل، با پیروزی به رختکن برود و خود را برای دیدار برگشت مقابل دورتموند در سیگنال آیدونا پارک، آماده کند.


گل‌ها:

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/409837f3d14.pngدقیقه 44- گل برای رئال مادرید ! آسیر ایارامندی توانست روی ریباند شوت بنزما، دروازه ی تیم سابقش را باز کند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/409837f3d14.pngدقیقه 67- گل برای رئال مادرید ! روی اشتباه براوو، دروازه بان سوسیداد، گرث بیل از فاصله ی 30 متری با یک شوت زیبا، توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/409837f3d14.pngدقیقه 85- گل برای رئال مادرید ! کرنری توسط ایارامندی ارسال شد که با هد راموس، توپ مقابل پای په‌په قرار گرفت و این بازیکن با یک ضربه ی خوب، توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/409837f3d14.pngدقیقه 90- گل برای رئال مادرید! روی پاس زیبای آنخل دی‌ماریا، آلوارو موراتا در شرایط تک به تک قرار گرفت تا این بازیکن گل چهارم رئال مادرید را به ثمر برساند.

     
آی اسپورت
2014-04-06 01:19:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر