فهرست
رئال با زیدان به یورولیگ هم صعود نمی‌کرد!
رئال با زیدان به یورولیگ هم صعود نمی‌کرد!

رئال با زیدان به یورولیگ هم صعود نمی‌کرد!

آی اسپورت - رئال مادرید فصل بدی را با حضور سه سرمربی بر نیمکتش گذارند. این تیم ابتدا کار خود را با یولن لوپتگی شروع کرد و سپس سانتیاگو سولاری جانشینش شد. پس از سرمربی آرژانتینی زین الدین زیدان هدایت سفیدپوشان را دوباره بر عهده گرفت. در میان سه سرمربی، آمار سولاری بهتر بود.

آمار تعیین کننده امتیازهایی بود که هر یک از سرمربی‌ها در لالیگا به دست آوردند. مادرید در حضور سولاری توانست ۳۷ امتیاز در ۱۷ هفته به دست آورد (۷۲ درصد امتیازها). او توانست بیرون از لالیگا و در جام جهانی باشگاه جام قهرمانی را بالای سر ببرد اما در ماه‌های فوریه و مارس روزهای سختی را گذراند. با این حال تنها امتیازهای او باعث می‌شد که مادرید سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کسب کند.

لوپتگی در ۱۰ هفته ۱۴ امتیاز به دست آورد (۴۶ درصد). مادرید با سرمربی اسپانیایی نمی‌توانست سهمیه اروپا را کسب کند. این در حالی است که زیدان در یازده هفته تنها ۱۷ امتیاز به دست آورد (۵۱ درصد). مادرید با هدایت سرمربی فرانسوی در رتبه هشتم قرار می‌گرفت و حتی نمی‌توانست سهمیه لیگ اروپا را هم به دست آورد. زیدان زمانی که هدایت سفیدپوشان را بر عهده گرفت تیم مادرید در بحران بود و بازیکنان بدون انگیزه بودند. او نتوانست شرایط را بهتر کند.

۱    
آی اسپورت
2019-05-21 20:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر