فهرست
صلاحیت دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال تایید نشده است
صلاحیت دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال تایید نشده است

صلاحیت دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال تایید نشده است

آی اسپورت - علی کفاشیان باوجود تلاش‌هایی که برای دریافت مجوز و ورود به انتخابات فدراسیون فوتبال داشت، در نهایت موفق به این کار نشد اما ۶ نفر دیگر برای رسیدن به جایگاه وی ثبت نام رسمی کردند.
مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فوتبال، عزیزالله محمدی نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و رئیس پیشین سازمان لیگ، مصطفی آجورلو مدیرعامل پیشین باشگاه پاس تهران و عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز، منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران همراه باعلی‌اکبر ابرقویی‌نژاد رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان و شهاب‌الدین عزیزی‌خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال افرادی بودند که برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندیدا شدند.
البته پس از گذشت چند روز و با انصراف منصور قنبرزاده و علی اکبر ابرقویی نژاد، تعداد کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال به چهار کاندیدا کاهش یافت تا رقابت برای بر عهده گرفتن این مسئولیت محدودتر و در عین حال حساس تر شود اگرچه احتمال می رود در نهایت انتخابات فوتبال با کمتر از این تعداد کاندیدا برگزار شود.
آن طور که مهر نوشته است بر اساس پروسه ای که برای تایید صلاحیت چهار کاندیدای ریاست فوتبال تا به امروز طی شده، صلاحیت دو نفر از آنها تایید نشده و به همین دلیل نام‌شان در لیست نهایی قرار نخواهد گرفت و از ورودشان به انتخابات جلوگیری خواهد شد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-13 10:05:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر