فهرست
تتلو: دربی مساوی است/به خاطر فوتسال خوانندگی را کنار می‌گذارم
تتلو: دربی مساوی است/به خاطر فوتسال خوانندگی را کنار می‌گذارم

تتلو: دربی مساوی است/به خاطر فوتسال خوانندگی را کنار می‌گذارم

آی اسپورت - امیر حسین مقصودلو یا امیر تتلو خواننده جنجالی و در عین حال پرطرفدار رپ مدتی است در تمرینات فوتسال شرکت می کند و اینطور که مدعی است عزم خود را برای بازی کردن جزم کرده است.او دیروز برای دقایقی با ما همکلام شد تا هم از حال و هوای این روزهایش بگوید هم از علاقه اش به فوتبال و فوتسال و دربی ۸۲ سرخابی ها.
تتلو در مورد اینکه چه شد سر از فوتسال در آورد گفت:راستش می خواستم به جوانها بفهمانم که کار نشد ندارد و خواستن توانستن است.من می خواستم به طرفدارانم بگویم هر کاری که اراده کنی اگر واقعا بخواهی می توانی آن را انجام دهی و الان هم آمده ام به فوتسال تا خودم را نشان بدهم.
این خواننده رپ در مورد اینکه حضورش در زمین فوتسال به فعالیتش در موسیقی ضربه نخواهد زد اذعان داشت:واقعیت این است که در تمرینات به قدری انرژی ام گرفته می شود که فرصتی برای کار موسیقی ندارم.الان دو سه تا مشتری دارم که شعر می خواستند اما انرژی اش را ندارم و شبها خسته هستم.شبها روی پایم یخ می گذارم تا شاید خستگی ام کم بشود.برای حرفه ای شدن باید زحمت کشید و من هم برنامه ام این است که دو سال در فوتسال حاضر باشم.الان ۲۸ سالم است و می خواهم تا ۳۰ سالگی فوتسال بازی کنم و ناچارم در این مدت موسیقی و خوانندگی را کنار بگذارم.
وی در مورد اینکه آیا روند تمرینات او راضی کننده بوده است خاطرنشان کرد:هنوز خیلی کار دارم تا حرفه ای شوم.برای بازی در لیگ برتر باید بیشتر تمرین کنم و بهتر باشم.اما این را بدانید که برای تفریح به تمرین نیامده ام و قصدم بازی حرفه ای است و برای رسیدن به این خواسته از هیچ کوششی فروگذار نمی کنم.
تتلو در مورد اینکه با توجه به حضورش در تمرینات پرسپولیس و راه آهن چرا در فوتبال نمانده گفت:متاسفانه فوتبالی ها جرات میدان دادن به من را نداشتند.آنجا فوتبال مرا ندیدند و ترسیدند که برایشان مشکل درست شود و اجازه ندادند خودم را نشان بدهم.
این خواننده که دو ترانه برای تیم ملی و پرسپولیس خوانده در مورد تیم مورد علاقه اش تاکید کرد:من پرسپولیسی هستم اما استقلال را هم دوست دارم و هر دو تیم طرفداران زیادی دارند و من هم در هر دو تیم دوستان زیادی دارم.
تتلو در مورد پیش بینی اش از دربی ۸۲ گفت:من فکر می کنم این دربی مساوی می شد اما هر کسی برنده آن باشد قهرمان لیگ خواهد شد.

منبع: پایگاه خبری فوتسال ایران

 به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-13 10:14:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر