فهرست
گزارش ویژه: مرور همه اتفاقات دیدارهای این فصل استقلال و پرسپولیس با قضاوت ترکی
گزارش ویژه: مرور همه اتفاقات دیدارهای این فصل استقلال و پرسپولیس با قضاوت ترکی

گزارش ویژه: مرور همه اتفاقات دیدارهای این فصل استقلال و پرسپولیس با قضاوت ترکی

آی‌اسپورت- محسن ترکی در این فصل دو دیدار استقلال و چهار مسابقه پرسپولیس را قضاوت کرده. دیدار دربی رفت دو تیم که مساوی شد و سه دیدار دیگر برای پرسپولیس دو برد و یک شکست به همراه داشت. استقلال هم مقابل ملوان با قضاوت ترکی به تساوی رسید. نگاهی داریم به قضاوت ترکی در دیدارهای این فصل استقلال و پرسپولیس.


 
استقلال 1-1 پرسپولیس
دیدار رفت اشتباه تاثیرگذاری در دربی صورت نگرفته بود. هر چند که گل ثانیه‌های پایانی بن‌سون جنجال زیادی به همراه داشته. در این مسابقه چهار کارت زرد به اسقلالی‌ها و یک کارت زرد به پرسپولیسی‌ها داده شد.


 
استقلال 2-2 ملوان
این قضاوت ترکی اعتراض زیادی از استقلالی‌ها را همراه داشته. هواداران استقلال هنوز هم معتقدند که وحید طالبلو خطایی روی پژمان نوری مرتکب نشده بود و داور به اشتباه سوت پنالتی را زد. هر چند که کارشناس نود چنین اعتقادی نداشته. در این بازی هم سه کارت زرد برای ملوان و یک کارت زرد به استقلالی‌ها نشان داد.


 
 
 
استقلال خوزستان 2-1 پرسپولیس
اولین شکست این فصل پرسپولیس با قضاوت محسن ترکی به ثبت رسید. پرسپولیسی‌ها در دومین دیدار لیگ مغلوب شاگردان ویسی شدند. همچنین آخرین کارت قرمز عمر هادی نوروزی را محسن ترکی در این دیدار به او نشان داد. ضمن این که از نگاه کارشناس داوری برنامه نود مدافع استقلال خوزستان هم در نیمه اول باید اخراج می‌شد.


 
تراکتورسازی 0-1 پرسپولیس
سه کارت زرد سهم پرسپولیس و دو اخطار سهم تراکتورسازی در این مسابقه بود. ضمن این که تگ گل پرسپولیس روی پنالتی بن‌سون به دست آمد. پنالتی‌ای که درست اعلام شده بود. به اعتقاد کارشناس داوری برنامه نود‏، ترکی باید یک پنالتی هم تراکتوری‌ها اعلام می‌کرد.


 
پرسپولیس 1-0 فولاد
«این خطای پنالتی روی امیرحسین فشنگچی بود.» این نظر کارشناس نود است که داور بازی اعتقادی به آن نداشت.همچنین سهم پرسپولیس یک کارت زرد و فولاد دو کارت زرده بوده.

 * استقلال دو بازی، دو امتیاز، بدون اشتباه تاثیرگذار، پنج کارت زرد به اسقلال، چهار کارت زرد به حریف.


* پرسپولیس چهار بازی، هفت امتیاز، اخراج هادی نوروزی، ده کارت زرد به پرسپولیس، هفت کارت زرد به حریف پرسپولیس، اخراج نکردن بازیکنِ حریف، دو پنالتی اعلام نشده برای حریف پرسپولیس. 

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-13 16:48:02
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
پس به سود لنگ سوت زده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر