فهرست
چکیده حرف‌های بنگر در کنفرانس؛ استقلال از ما قوی‌تر است!
چکیده حرف‌های بنگر در کنفرانس؛ استقلال از ما قوی‌تر است!

چکیده حرف‌های بنگر در کنفرانس؛ استقلال از ما قوی‌تر است!

آی اسپورت- محسن بنگر در نشست خبری پیش از بازی استقلال گفت: این بازی، بازی حساسی برای ما و هواداران ماست و بازی مهمی داریم که امیدواریم سه امتیاز را از آن خود کنیم.. استقلال دوم است و ما سوم پس آنها قویتر هستند باید مراقب باشیم تا گل نخوریم.
 آیا به فکر گلزنی به استقلال هست یا نه؟ مهم گل زدن من نیست و باید تلاش کنیم که سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.
هجمه ای که علیه پرسپولیس راه افتاده که این تیم را می خواهند قهرمان کنند: نمی‌دانم چرا این حرف‌ها زده می‌شود. همه چیز تا کنون به ضرر ما بوده است. حتی داوری. ما در بازی با ملوان به دنبال سه امتیاز بودیم و سه امتیاز را گرفتیم. خیلی مشکلات زیادی پیش آمد و اگر آن صحنه‌ای که داور به ضرر ما نمی گرفت ما می توانستیم زود به گل برسیم و بازی را از آن خود کنیم.
 درباره گلی که قبلا به استقلال زده بود: من در جام باشگاه‌های آسیا این گل را زدم. البته الان انگیزه ما این است که در جدول صعود کنیم.
درباره صحبت‌های خود قبل از بازی رفت که معتقد بود استقلالی‌ها بازی بسیار دشواری پیش خواهند داشت: در آن موقع شرایط متفاوت بود. اما الان ما تیم سوم جدول هستیم و آنها تیم دوم و این نشان می دهد که کار سختی دراین بازی وجود دارد و آنها هم نسبت به گذشته آماده تر شدند. تلاش ما این است که هواداران بازی خوبی ببینند. البته هواداران به ما پیغام داده اند که مغرور نباشیم. همه بازی های ما سخت است حتی بازی هایی که مقابل تیم های پایین جدول داریم.
رفاقت:‌ من در استقلال بیش از همه با مهدی رحمتی رفیق هستم اما قبل از بازی کری نمی‌خوانم و کری‌هایمان بعد از بازی خواهد بود.
کری‌های بین اعداد 4 و 6: این مساله کری‌هایی است که بین هواداران وجود دارد.
پیغام به هواداران در این باره که در دربی چگونه عمل کنند: این مساله به ما ارتباطی ندارد. امنیت ورزشگاه به عهده ما نیست و بر عهده نیروهای امنیتی و نیروهای انتظامی است. شاید در بازی با تراکتور هواداران آن تیم و از جای دیگری آن نارنجک انداخته شده بود اما این طور نیست که یقه طاهری را بگیرند و بگویند مقصر طرفداران شما و تیم شما است. هر وقت امنیت ورزشگاه بر عهده باشگاه پرسپولیس شد و این مسئولیت به باشگاه محول شد آن موقع هر اتفاقی بیفتد ما مقصر هستیم. امیدواریم این مشکلات هرچه زودتر حل شود.9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-13 17:10:17
نظر دهید

۱ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۰۵:۵۳
من به عنوان یه استقلالی دوس دارم پرسپولیس ببره اما بازی مساوی نشه/ اگه مساوی بشه و اس خوزستان ببره احتمالا قهرمانی دیگه مال سرخابیها نخواهد بود./فک کنم دوستان پرسپولیسی هم نظر منو داشته باشند/ ای کاش محتاطانه و برای تساوی بازی نکنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر