فهرست
ترکی علیه پرسپولیس: طلسمِ برد!
ترکی علیه پرسپولیس: طلسمِ برد!

ترکی علیه پرسپولیس: طلسمِ برد!

آی اسپورت-  یکی از اتفاقات دربی حضور مجددا محسن ترکی است. داوری که برای هفتمین بار قضاوت این مسابقه حساس را تجربه می‌کند. جالب است که در این شش مسابقه‌ای که ترکی داور مسابقه بوده، هیچ‌گاه پرپسولیس برنده نشده است. نکته‌ای که خرافاتی‌های پرسپولیس را به استرسی تازه وارد کرد.

اولین قضاوت ترکی به دربی 66 برمی‌گردد. جایی که مازیار زارع در ثانیه‌های پایانی بازی موفق شد تک گل مجتبی جباری را پاسخ دهد و بازی با تساوی به پایان برسد. محسن ترکی یک سال برای تجربه دربی دومش منتظر ماند. او در دیدار رفت لیگ نهم که قضاوت بازی را برعهده داشت که آن دیدار هم یک بر یک مساوی شد. سه فصل بعد در بازی برگشت لیگ دهم اولین برد استقلال با قضاوت ترکی به ثبت رسید. بازی رفت لیگ یازدهم هم که محسن ترکی قاضی دربی بود با برد دو گله استقلال همراه شد. دربی 75 هم که یکی از جنجالی‌ترین دربی‌های چند فصل اخیر بود و پرسپولیسی‌ها معتقد به اخراج نکونام بودند با تساوی بدون گل به پایان رسید. آخرین دربی ترکی، آخرین دربی برگزار شده هم هست. دیداری که در لحظات پایانی بن‌سون جلوی شکست پرسپولیس را گرفت.

پرسپولیس در این شش مسابقه فقط سه گل زده. که دو تای آن از روی نقطه پنالتی بوده و یکی هم گل جنجالی بن سون. حالا پرسپولیسی ها امیدوارند که این طلسم خیلی زود شکسته شود. شاید کمتر از 48 ساعت دیگر!
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNELکدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-13 17:42:54
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
نکونام؟ اخراج؟.عجب توهمات مسخره ای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر